Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijste houtsnede van Herman Gordijn. Nummer: II. Jaar: 1984. Het werk is rechtsonder , met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen incl. lijst: H51,5 x b54,5 cm. Afmetingen voorstelling: H30 x b34 cm. Conditie: in goede staat. Iets "verbruind". De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 15-3-2018 om 0:14 |
Eindtijd | 26-3-2018 om 20:14 |