Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Op bladzijde 337 van deel twee van het uit drie delen bestaande boek:'Le livre des mille nuits et une nuit',in 1955 door Gallimard te Parijs uitgegeven en door Kees van Dongen voorzien van 80 gravures naar aquarellen staat deze gravure.
Afmetingen 17.5 x 22.5 cm en 17.5 x 13+ voor de afbeelding zelf.
Verzendkosten standaard 3,32 Euro en dat is verantwoord.Hoeft dus niet duur te zijn
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 15-3-2018 om 8:36 |
Eindtijd | 19-3-2018 om 20:36 |