Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Apart, karakteristiek werk van de Duitse kunstenares Katinka Niederstrasser. Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1972) en genummerd (80/100), met blindstempel van Galerie Levy in Hamburg. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 39cm x 31cm (beeld)
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 27-3-2018 om 16:23 |
Eindtijd | 7-4-2018 om 20:23 |