Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bekend werk van Peter Alma, uitgegeven door Prent 190. Een soort totempaal van maskers en figuurtjes met etnische elementen (o.a. Indonesisch). Linoleumsnede op japans papier, met potlood gesigneerd en genummerd (94/190). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABN AMRO, in goede conditie. Blad heeft ingelijst gezeten want er zitten wat taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad. Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 67cm x 45cm (blad), 53cm x 27cm (beeld)
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 21-5-2018 om 13:14 |
Eindtijd | 30-6-2018 om 22:07 |