Herman Brood - Kleurenoffset-litho RAY CHARLES uit 1993
Calvin Burnett - Twee vrouwen figuren
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars-----FOR EVER (friends)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Martin van Waning. Titel: Naakt. Dit is weer eens iets anders dan de dorps- en stadsgezichten. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H43 x b33cm. Afmetingen voorstelling: H22,4 x b15 cm. Conditie: in goede staat. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 16-4-2018 om 9:09 |
Eindtijd | 28-4-2018 om 21:09 |