Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Hendrik Weegewijs. Titel: oud huis. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd en gedateerd (1923) door de kunstenaar. Afmetingen blad: H17 x b22,5 cm. Afmetingen voorstelling: H9,5 x b14 cm. Conditie: Het werk is vergeeld. Vlekken op de witte randen. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.Het Item kan, op risico van de koper, in een envelop, tussen karton, worden verzonden. Kosten Nederland: 5,50. Kosten België: 9,50.
ZZZW
Starttijd | 5-5-2018 om 20:09 |
Eindtijd | 10-5-2018 om 21:09 |
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |