Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie ets van Michael Jepkes uit 1978. Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd (10/45). In goede conditie; wat vage kreukjes in de linker marge en wat foxing in de linker bovenhoek van het blad, ver buiten het etsbeeld. Ingelijst met rond passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 70cm x 59cm (blad), 50cm (etsbeeld diameter)
ZZZW
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 15-3-2018 om 17:12 |
Eindtijd | 26-3-2018 om 19:12 |