Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Op weg naar het begin, Hugo Claus - unieke, handgesigneerde zeefdruk met de hand bijgewerkt - HC ex. - 1994
Prachtig origineel werk van Roger Raveel vergezeld van een uniek document (echtheidscertificaat) rechtstreeks van het atelier van Roger Raveel dat in oktober 2011 ook gesigneerd werd door de meester zelf.
- Techniek: Zeefdruk met de hand bijgewerkt
- Signatuur: R.Raveel - Rechtsonder
- h.c. (hors commerce)
- Jaar: 1994
- Afmetingen: 70x48 cm
- ZELDZAAM (in totaal slechts 25 h.c. en 3 e.a. exemplaren, geen genummerde oplage)
- Met echtheidscertificaat van Roger Raveel, vooraan omschrijving en signatuur, achteraan foto van het werk (zie gedetailleerde foto's)
- In perfecte staat!
Gecatalogeerd met afbeelding in "Roger Raveel - Het grafische oeuvre" Octave Scheire, Uitg. Ludion, Gent 2005, nr. 213, p. 172
Dit werk werd uitgegeven naar aanleiding van de 65ste verjaardag van Hugo Claus. Op het werk is het karakteristieke profiel van Hugo Claus te zien aan de wegwijzer Machelen (Machelen-aan-de-Leie), het dorp van zijn vriend Roger Raveel waar hij talrijke artistieke projecten mee realiseerde.
Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track & trace
gratis levering binnen 75km
ZZES
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalst, België |
Objectlocatie | Aalst, België |
Starttijd | 25-4-2018 om 23:02 |
Eindtijd | 30-4-2018 om 19:02 |