Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Linosnede van Wim Zwiers uit 1964.. Titel: "Meisje op e fiets". Het werk is rechtsonder gesigneerd. Afmetingen blad H47.5 x b25 cm. Afmetingen voorstelling: H45 x b33 cm. Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterkant van een vorige inlijsting. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 6-4-2018 om 14:02 |
Eindtijd | 12-4-2018 om 20:02 |