950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Kurt Lob uit 2004. Nr: 18/30. Afmetingen blad h23,5 x b16 cm. Afmetingen voorstelling: h19 x b13,5. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.
Het Item kan, op risico van de koper, in een envelop, tussen karton, worden verzonden. Kosten Nederland: 5,50. Kosten België: 9,50.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 7-4-2018 om 15:05 |
Eindtijd | 14-4-2018 om 22:05 |