950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Tekening / Aquarel |
Zwart krijt en was tekening van Lotti van der Gaag uit 1991. Titel: L'automne la Dévetu les branches tracent des gaffiti dans le ciel qui enfin l 'appartient. Sadi de Gorter. Afmetingen incl. passe-partout: h48,5 x b65,5 cm. Afmetingen voorstelling: h31,5 x b49 cm. Gesigneerd linksonder door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZOC
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 27-3-2018 om 9:24 |
Eindtijd | 9-4-2018 om 19:24 |