Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van B. Rosier uit 1975. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H32,5 x b49,5 cm. Afmetingen werk: H17 x b25 cm. Conditie: in goede staat.
ZZZW
Starttijd | 4-5-2018 om 19:44 |
Eindtijd | 9-5-2018 om 20:44 |
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |