Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Industrieel ontwerper bij de Koninklijke Sphinx te Maastricht van 1945 - 1982.
Maar daar naast een kunstschilder in hart en nieren.
Gouache in zeer goede staat.
Ingelijst H.70 x Br. 50cm, werk H.52 x Br.36 cm.
Gesigneerd rechts onder.
De authenticiteit van het aangeboden werk “ Speelse Compositie” van Toine Corstjens wordt voor 100% gegarandeerd.
Voor meer informatie over de schilder, zie www.toinecorstjens.nl
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maastricht, Nederland |
Starttijd | 31-5-2018 om 13:19 |
Eindtijd | 7-6-2018 om 22:09 |
Objectlocatie | Maastricht, Nederland |