Ronald Boonacker - Mahe Island, Seychelles I
Gerrit N. Woudt - olieverf schilderij - 'Boerdery te Schweiberg Zuid Limburg' - ingelijst - 23452
Francoise Deberdt - Le Pin et l'Homme de Neige
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
ARMANDO (1929).
ZELDZAAM!
Een bijzonder kenmerkende giclee van het beroemde en internationaal zeer gewaardeerde werk van deze in Amsterdam geboren kunstenaar.
Titel: Schwarzes Bild.
Techniek: Glicee op handgeschept katoenpapier.
Signatuur: r.o. handgesigneerd met potlood.
Oplage: l.o. 6/30.
Jaar: 2014.
Afmetingen blad: 57 cm bij 60 cm.
Afmetingen beeld: 43,5 cm bij 49,5 cm.
Conditie: In nieuwstaat.
In zijn atelier, gevestigd in een oude kazerne in Potsdam, net buiten Berlijn, werkt de inmiddels 85-jarige kunstenaar nog iedere dag aan zijn doeken en aan zijn sculpturen. Met de bezetenheid en de bevlogenheid van een kunstenaar die leeft voor zijn kunst.
Verzendkosten: € 12,50 (binnen Nederland). Naar België € 20,-
Het werk wordt in een stevige koker verzonden.
ZZZW
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |
Starttijd | 17-3-2018 om 12:56 |
Eindtijd | 26-3-2018 om 19:56 |