Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bijzonder werk van de Oostenrijkse kunstenaar Felix Waske. Niet bijzonder voor Waske want die staat bekend om composities met dit soort antropomorfe en zoömorfe figuren, maar bijzonder omdat het op werk van Lucebert lijkt. Aquatint ets met vernis mou op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘78) en genummerd (9/10). Linksonder een droogstempel van galerie Brusberg in Hannover en rechtsonder een droogstempel van Radierwerkstatt Kurt Zein uit Wenen. In mint conditie.
Afmetingen: 35cm x 33cm (blad), 20cm x 16cm (beeld)
ZZIM
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 9-4-2018 om 11:35 |
Eindtijd | 16-4-2018 om 19:35 |