Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristiek werk van William (Dirkje) Kuik. Litho op papier, met potlood gesigneerd, getiteld (voor mij niet te ontcijferen) en genummerd (10/65). In eenvoudige lijst, achter glas en met zuurvrij passe-partout. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 51cm x 41cm (incl. lijst), 35cm x 27cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
ZZZW
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 17-3-2018 om 16:00 |
Eindtijd | 26-3-2018 om 19:05 |