Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bekend werk van Eduard Flor uit 1965. Zeefdruk op japans papier, met potlood gesigneerd, getiteld (voluit: “Fossiel Mesozoicum 135.000.000-5.000.000 a.C.”), gedateerd en genummerd (95/190). In redelijk goede conditie; er zitten wel wat vouwen en kreukjes in het blad maar de meest prominente daarvan zitten vooral in de marges en de randen van het blad.
Afmetingen: 88cm x 64cm (blad), 60cm x 52cm (beeld)
ZZZW
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 17-3-2018 om 19:39 |
Eindtijd | 26-3-2018 om 19:39 |