Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Litho |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 |
Semi-abstract werk van Teuny Tukker uit 1982. Litho op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (50/50). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in goede conditie. Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten wat taperesten boven aan de achterkant, en de randen van het blad zijn licht verkleurd (mogelijk van een voormalig passe-partout). Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 60cm x 48cm (beeld)
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Zie omschrijving | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 8-10-2019 om 10:56 |
Eindtijd | 3-11-2019 om 19:16 |