Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bijzonder kleurig en abstract werk van deze Oostenrijkse kunstenaar.
Titel: Niet bekend. (Of zonder titel)
Materiaal: Zeefdruk op fijn geschept papier.
Afmetingen blad: 41 x 36,5 cm.
Afmetingen beeld: 32 x 28 cm.
Signatuur: r.o. handgesigneerd met potlood.
Oplagenummer: l.o. 51 / 60.
Jaar: 1991.
Conditie: Als nieuw en nog niet eerder ingelijst geweest.
Verzending: Door Post.nl met track en Trace € 12,50 (NL) Naar België € 29,-
Uitsluitend verzending.
ZZIM
Starttijd | 20-4-2018 om 18:58 |
Eindtijd | 4-5-2018 om 20:58 |
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |