Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Renato Natali. (Livorno 1883-1979)
Titel: Hoofdrol in Dorpstheater.
Materiaal: Kleurenlitho op geschept Bütten papier.
Druk: Graphis Arte Livorno.
Afmetingen blad: 50 x 35 cm.
Afmetingen beeld: 24 x 19 cm.
Signatuur: Handgesigneerd met potlood.
Oplage: p.a. /ongenummerd.
Jaar: 1977.
Herkomst: Van een grote veiling van zijn werk in December 2017. De hoeveelheid litho’s en etsen was zeer beperkt, dus zijn ze redelijk zeldzaam.
Conditie: in uitstekende staat. Niet eerder ingelijst geweest.
Verzending: Door Post.nl met Track en Trace: € 12,50 (NL) Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending.
ZZIM
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |
Starttijd | 12-6-2018 om 11:23 |
Eindtijd | 22-6-2018 om 19:35 |