Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Zeer mooie aquarel van een duin-heuvellandschap is van een goede kunstenaar maar ik kan de signatuur niet lezen misschien weet iemand wie deze kunstenaar is
Het jaartal achter de signatuur is "34
Deze aquarel is uit de lijst
de afbeelding in zicht is 35,5 x 21,7 cm
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Grave, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Grave, Nederland |
Starttijd | 16-4-2018 om 19:30 |
Eindtijd | 1-5-2018 om 18:30 |