Tekeningen / Aquarel Items aflopend
hoop-jonk-aquarel-van-duin-heuvellandschap-met-huisje-en-bomen
hoop-jonk-aquarel-van-duin-heuvellandschap-met-huisje-en-bomenhoop-jonk-aquarel-van-duin-heuvellandschap-met-huisje-en-bomenhoop-jonk-aquarel-van-duin-heuvellandschap-met-huisje-en-bomenhoop-jonk-aquarel-van-duin-heuvellandschap-met-huisje-en-bomenhoop-jonk-aquarel-van-duin-heuvellandschap-met-huisje-en-bomenhoop-jonk-aquarel-van-duin-heuvellandschap-met-huisje-en-bomen
(..... Hoop Jonk) Aquarel van duin - heuvellandschap met huisje en bomen
Tekeningen / Aquarel
GEPLAATST DOOR
Grave Nederland
24 verkochte items


Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen


Omschrijving
ONBEKENDE KUNSTENAAR

Zeer mooie aquarel van een duin-heuvellandschap is van een goede kunstenaar maar ik kan de signatuur niet lezen misschien weet iemand wie deze kunstenaar is

Het jaartal achter de signatuur is "34

Deze aquarel is uit de lijst 

de afbeelding in zicht is 35,5 x 21,7 cm 

Openingsbod  
€ 30,00

 
 
volgend minimum bod: 
€30


VEILINGGEGEVENS
Starttijd
16-04-18 19:30
Eindtijd
01-05-18 18:30
Aantal biedingen
0
Let op: Bij biedingen in de laatste 5 minuten, wordt de veiling met 5 minuten verlengd. Net zo lang tot er niet meer geboden wordt.


Verzendopties :


Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Grave

Bezorgen met een koerier voor € 10,00

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket: 15 euro
Buiten EU: Pakket tot 5Kg - 10 Kg: 50,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Meerdere aankopen van deze verkoper kunnen gecombineerd verzonden/bezorgd worden indien deze in 1 zending gecombineerd kunnen worden.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder



Garantie :


Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.