Ernst Hanke - Ernst Hanke -Tramonto- Sfeervolle Litho. Handgesigneerd en genummerd.

Ernst Hanke -Tramonto- Sfeervolle Litho.  Handgesigneerd en genummerd. kopen? Bied vanaf 55!
Ernst Hanke -Tramonto- Sfeervolle Litho.  Handgesigneerd en genummerd. kopen? Bied vanaf 55!Ernst Hanke -Tramonto- Sfeervolle Litho.  Handgesigneerd en genummerd. kopen? Bied vanaf 55!Ernst Hanke -Tramonto- Sfeervolle Litho.  Handgesigneerd en genummerd. kopen? Bied vanaf 55!
  • Ernst Hanke (1945)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ernst Hanke  (1945).

Bijzonder mooi werk van deze Zwitserse kunstenaar. Knap hoe hij het ochtendlicht zo difuus weet te houden. Alsof er een heel dunne nevel over dit Italiaanse landschap ligt.

Titel: Tramonto

Mareriaal: Litho op mooi papier.

Afmetingen blad: 39 x 31,5 cm.

Afmetingen beeld: 30 x 25,5 cm.

Signatuur: Handgesigneerd,

Oplage: 77 / 150.

Jaar: Mij niet bekend.

Conditie: In uitstekende staat.

Verzending: Door Post.nl aangetekend met Track en Trace: € 12,50. (NL) Naar België  € 20.-

His topics treat flying in all forms and possibilities to the main thing.Also he loves it to point out the contrasts of nature and technology. In the last twenty years he created innumerable pictures and nearly hundred original stone lithographs, whereby the latter all were naturally printed in his own printing shop.He had exhibitions in Switzerland, Germany, Holland and Sweden. In 1984 he received the international Senefelder price in Offenbach / Germany for one of his stone lithographs. In 1994 he was awarded the price for original stone lithography of the Swiss Lithographenbundes for one of his stone lithographs.

ZZIM

Starttijd19-5-2018 om 14:39
Eindtijd25-5-2018 om 20:39
Openingsbod € 55
ObjectlocatieVoorschoten,  Nederland