Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
daniel-den-dikkenboer-kleurenlitho-naar-de-zon
daniel-den-dikkenboer-kleurenlitho-naar-de-zondaniel-den-dikkenboer-kleurenlitho-naar-de-zondaniel-den-dikkenboer-kleurenlitho-naar-de-zon
Daniel den Dikkenboer: Kleurenlitho, Naar de zon
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Amsterdam Nederland
18126 verkochte items

Omschrijving
Daniel den Dikkenboer 1918 - 1979

Titel: Naar de zon
Jaartal: 1964
Afmetingen blad: 46 cm x 55 cm (Beeld: 43 cm x 52 cm)
Oplage: 1/6
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Kleurenlitho op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat. Het blad vertoont rondom een lichte verkleuring door een eerdere inlijsting. Het blad is rondom verkleurd (vooral aan de bovenzijde). Bij opnieuw inlijsten niet meer zichtbaar.
Herkomst: Onterfd Goed adviseert en helpt erfgoedbeheerders (musea, gemeentes, etc) bij het verbeteren van hun collecties. Voor de objecten die niet in die collecties thuis horen zoekt Onterfd Goed een goed nieuw thuis. Door een object of kunstwerk te kopen in de veiling, help je ons Nederlands erfgoed te bewaren en weer zichtbaar te maken! Voor meer informatie zie: www.onterfdgoed.nl

Administratieve code:

QQOG

Verkocht

Starttijd
16-04-18 14:52
Eindtijd
20-04-18 15:02
Aantal biedingen
13
Toeslag (uitleg)
€ 10.00

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Amsterdam

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.