Niet of onleesbaar gesigneerd - Tibetaanse Monnik
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Asger Jorn uit 1970. Afmetingen blad: H70 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H42 x b30 cm. Nummer: 20/150. Met stempel in papier van: Giampaolo. Conditie: in goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. De verzendkosten zijn wat hoger i.v.m. het te verzekeren bedrag bij verzending (> 500 euro)
ZZIM
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 4-5-2018 om 19:34 |
Eindtijd | 11-5-2018 om 20:34 |