Schilderijen Items aflopend
m-j-van-t-hoenderdaal-gemengde-techniek-achterkant-spieraam
m-j-van-t-hoenderdaal-gemengde-techniek-achterkant-spieraamm-j-van-t-hoenderdaal-gemengde-techniek-achterkant-spieraamm-j-van-t-hoenderdaal-gemengde-techniek-achterkant-spieraam
M.J. van ’t Hoenderdaal - Gemengde techniek - Achterkant spieraam
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
Eersel Nederland
71 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Joop van 't Hoenderdaal 1948

Kunstenaar: M.J. van ’t Hoenderdaal
Titel: Achterkant spieraam
Jaar: Niet gedateerd

Techniek: Olieverf, potlood en spijkers op doek
Afmetingen: 80 x 76,5 cm
Signatuur: Gesigneerd midden boven achterzijde
Staat: Redelijk goede staat

Soort Lijst: Houten spieraam

Opmerkingen:

Het doek is wat vuil, maar de meeste (vinger) vlekken zijn opzettelijk door de kunstenaar (na)gemaakt.

In de voorzijde van de lijst zijn ook spijkers ingeslagen om nog beter de achterzijde van een spieraam na te bootsen.

Bod
€ 27,00

volgend minimum bod:
€32

Starttijd
Eindtijd
Aantal biedingen
1
cobo
€ 27.00

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Eersel

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro
Belgie/EU: Pakket 2Kg - 5Kg: 28,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.