950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Kunstenaar: M.J. van ’t Hoenderdaal
Titel: Achterkant spieraam
Jaar: Niet gedateerd
Techniek: Olieverf, potlood en spijkers op doek
Afmetingen: 80 x 76,5 cm
Signatuur: Gesigneerd midden boven achterzijde
Staat: Redelijk goede staat
Soort Lijst: Houten spieraam
Opmerkingen:
Het doek is wat vuil, maar de meeste (vinger) vlekken zijn opzettelijk door de kunstenaar (na)gemaakt.
In de voorzijde van de lijst zijn ook spijkers ingeslagen om nog beter de achterzijde van een spieraam na te bootsen.
Objectlocatie | Eersel, Nederland |
Starttijd | 10-4-2018 om 15:06 |
Eindtijd | 24-4-2018 om 20:06 |