Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Olifant bij water
Jaartal: 1973
Afmetingen blad: 54 cm x 70 cm (Beeld: 50,5 cm x 66 cm)
Oplage: 103/190
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.
Het werk is uitgegeven door Prent 190. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZIM
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 17-4-2018 om 22:31 |
Eindtijd | 24-4-2018 om 21:31 |