Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
leon-tebbe-houtsnede-titel-onbekend
leon-tebbe-houtsnede-titel-onbekendleon-tebbe-houtsnede-titel-onbekendleon-tebbe-houtsnede-titel-onbekendleon-tebbe-houtsnede-titel-onbekendleon-tebbe-houtsnede-titel-onbekend
Leon Tebbe - Houtsnede - Titel onbekend
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Eersel Nederland
71 verkochte items


Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen


Omschrijving
Leon Tebbe 1949

Kunstenaar: Leon Tebbe
Titel: Titel onbekend
Jaar: 1991
Techniek: Houtsnede
Oplage: 60/39 ex.
Afmeting (afbeelding): 40 x 50 cm
Afmeting (incl. lijst):  51,5 x 51,5 cm
Signatuur: Handgesigneerd Middenonder
Staat: Redelijk goed

Soort Lijst: Aluminium met glasplaat

Opmerkingen: 

Een nette houtsnede van Leon Tebbe. 

 

In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan in overleg en zal hoogstwaarschijnlijk inhouden dat we de glasplaat verwijderen. Onthoudt wel dat bij verzending extra kosten worden gerekend voor een degelijke verpakking bovenop de verzendkosten en is afhankelijk van het formaat van het werk; voor een standaard verpakking (binnen de perken van 80x60 cm) rekenen wij €7,50.

Openingsbod  
€ 17,00

 
 
volgend minimum bod: 
€17


VEILINGGEGEVENS
Starttijd
16-04-18 16:08
Eindtijd
24-04-18 20:08
Aantal biedingen
0
Let op: Bij biedingen in de laatste 5 minuten, wordt de veiling met 5 minuten verlengd. Net zo lang tot er niet meer geboden wordt.


Verzendopties :


Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Eersel

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro
Belgie/EU: Pakket 2Kg - 5Kg: 28,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Meerdere aankopen van deze verkoper kunnen gecombineerd verzonden/bezorgd worden indien deze in 1 zending gecombineerd kunnen worden.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder



Garantie :


Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.