Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 41.5 x 51.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 60/39 |
Soort Lijst: Aluminium met glasplaat
Opmerkingen:
In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan in overleg en kan inhouden dat we de glasplaat verwijderen.
Binnen Nederland: €20,-
Binnen Belgie: €34,-
Binnen rest EU: €42,-
(vk362328)
Conditie | |
Conditie | Goed |
Een nette houtsnede van Leon Tebbe. | |
Objectlocatie | Eersel, Nederland |
Starttijd | 10-9-2018 om 14:13 |
Eindtijd | 23-9-2018 om 20:50 |