Grafiek - handgesigneerd Items nieuw binnen
josien-brenneker-zeefdruk-knipsel
josien-brenneker-zeefdruk-knipseljosien-brenneker-zeefdruk-knipseljosien-brenneker-zeefdruk-knipseljosien-brenneker-zeefdruk-knipseljosien-brenneker-zeefdruk-knipsel
Josien Brenneker: Zeefdruk, Knipsel
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Heeze
108 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Josien Brenneker 1950

Titel: Knipsel

Gesigneerd: linksonder

Jaartal: 1982

Afmetingen werk: 50/50 cm

Afmetingen geheel: 70/74 cm

Ingelijst: ja met passe-partout

Materiaal: Zeefdruk

Oplage: 1/16

Conditie: Werk is in perfecte staat.

€ 55,00

volgend minimum bod:
€55

Starttijd
16-04-18 16:05
Eindtijd
30-04-18 21:05
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Heeze

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.