Grafiek - handgesigneerd Items nieuw binnen
reinder-homan-grote-dubbele-ets-1991
reinder-homan-grote-dubbele-ets-1991reinder-homan-grote-dubbele-ets-1991reinder-homan-grote-dubbele-ets-1991reinder-homan-grote-dubbele-ets-1991
Reinder Homan grote dubbele ets 1991
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Heerenveen Nederland
14 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Reinder Homan 1950

Reinder Homan
Dubbele ets, set
Zit in 1 passepartout (2 uitsnedes) en aluminium lijst.
Voor de foto heb ik het geheel even uit de lijst gehaald. De lijst betreft een blank aluminium profiel, wissellijst.  (vooraanzicht breedte 1 cm)

Beeldmaat ets links 25 x 60 cm
Beeldmaat ets rechts 49,50 x 60 cm

Lijstmaat 84,50 x 101,50 cm

De linker ets is in potlood gesigneerd en gedateerd '91, de rechter ets is genummerd 3/50

Verzending geniet helaas niet de voorkeur ivm glasbreuk. Verzending zonder glas (wel met lijst enz) is geen probleem.
Het werk is op te halen in Heerenveen

€ 225,00

volgend minimum bod:
€225

Starttijd
20-04-18 20:03
Eindtijd
24-04-18 20:03
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Heerenveen

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket boven de 10 Kg of groter dan 100 x 50cm: 17,50 euro
Belgie/EU: Pakket > 10 Kg: 50 euro
Buiten EU: Pakket tot 5Kg - 10 Kg: 50,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.