Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
toon-wegner-linosnede-1-1
toon-wegner-linosnede-1-1toon-wegner-linosnede-1-1toon-wegner-linosnede-1-1
Toon Wegner - Linosnede - 1=1
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Eersel Nederland
71 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Toon Wegner 1926 - 2010

Kunstenaar: Toon Wegner
Titel: 1=1
Jaar: Niet gedateerd
Techniek: Linosnede
Oplage: 1/16 ex.
Afmeting (afbeelding): 57 x 39 cm
Afmeting (incl. lijst):  81,5 x 61,5 cm
Signatuur: Handgesigneerd Rechtsonder
Staat: Redelijk goed

Soort Lijst: Aluminium met glasplaat

Opmerkingen:

Een nette Linosnede van Toon Wegner.

In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan enkel in overleg en zal resulteren in de verwijdering van de glasplaat tenzij anders overeengekomen.

€ 24,00

volgend minimum bod:
€24

Starttijd
16-04-18 16:59
Eindtijd
25-04-18 19:59
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Let op: Deze aankoop kan alleen worden afgehaald in Eersel, zonder verdere kosten

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.