Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Stift |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 67.5 x 52.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Soort Lijst: Houten lijst met (gebroken) glasplaat.
In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan in overleg.
Binnen Nederland: €20,-
Binnen Belgie: €34,-
Binnen rest EU: €42,-
(vk362876)
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
De glasplaat van het werk is in de rechter onderhoek gebroken, er zijn een tweetal kleine glasscherven die (vermoedelijk) tegen het werk aan drukken, deze scherven zitten links van het gebroken deel van de glasplaat. | |
Objectlocatie | Eersel, Nederland |
Starttijd | 16-10-2018 om 16:38 |
Eindtijd | 27-10-2018 om 21:15 |