Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 15 cm (h x b) |
Incl. lijst | 46.5 x 36.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Titel: Gelukkige dagen
Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat
Herkomst: BKR Rotterdam (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)
Opmerkingen:
In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico op verdere breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan in overleg.
(vk362875)
Conditie | |||
Conditie | Redelijk | ||
De glasplaat is verticaal gebroken; het blad is licht vergeeld en verschoven achter het passe-partout. Extra omlijsting is met potlood op het passe-partout getekend. Daarnaast zijn er wat beschadigingen aan de lijst. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eersel, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Eersel, Nederland |
Starttijd | 31-7-2018 om 14:34 |
Eindtijd | 12-8-2018 om 19:55 |