Vincent Haddelsey - Kleurenlitho HORSES in the WINTER Handgesigneerd.
Willy Ceysens - Twee handen op één buik.
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakt.
Type | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Olieverf schilderij op paneel uit tentoonstelling van Koninklijke Kunstzaal Kleykamp d.d. 6 mei 1933 te Den haag afmetingen : 30 x 40 cm.
Starttijd | 18-8-2015 om 14:05 |
Eindtijd | 9-3-2017 om 12:45 |