Mijnkunstwinkel  -

OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
1
breedveld-ada-geisha-zeefdruk-op-handgeschept-papier-85x85-cm
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk op hadngeschept papier van Ada Breedveld -> Geisha. Oplage 90, nr 38. Fraai en zuurvrij ingelijst met verdiept passepartout. Formaat 85x85 cm.

€ 250.00
Eindtijd
10-12-16 23:08
Geplaatst door
Mijnkunstwinkel
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
1