GreatGuitars
  5. GreatGuitars

GreatGuitars

Lid sinds 2014 / Oosterhout, Nederland

/ 105 verkochte items

Marcel Plancke van der - "Metalen Spiralen" kopen? Bied vanaf 150!
Marcel Plancke van der (1943) Belgisch "Metalen Spiralen"
Afmetingen90 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Louis Icart - "Lets' go Swimming" kopen? Bied vanaf 50!
Louis Icart (1888-1950) Frans "Lets' go Swimming"
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Augusto Moriani - "De Vagebond" (Tete de Brigand) kopen? Bied vanaf 250!
Augusto Moriani (1854-1913) "De Vagebond" (Tete de Brigand)
TechniekAquarel
Afmetingen68 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Jozsef Csillag - "Oogsttafereel" kopen? Bied vanaf 350!
Jozsef Csillag (1894-1977) Hongaars "Oogsttafereel"
Afmetingen74 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
€ 350
Bruno Delvigne - "Opkomende Zon in Landschap" kopen? Bied vanaf 25!
Bruno Delvigne (1948) Frans "Opkomende Zon in Landschap"
TechniekAcryl
Afmetingen35 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 25
1 bieding
Serge Vergez - "Italian woman from Venice" kopen? Bied vanaf 60!
Serge Vergez (1933) Frans "Italian woman from Venice"
TechniekLitho
Afmetingen89 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60