dot64
  5. dot64

dot64

Lid sinds 2015 / Etten-leur, Nederland

/ 201 verkochte items

Robert Van de Velde - Potloodtekening - Vrouwengezicht kopen? Bied vanaf 135!
Robert Van de Velde (1895-1978) Belgisch Potloodtekening - Vrouwengezicht
TechniekPotlood
Afmetingen44 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 135
Robert Van de Velde - Potloodtekening - Huilend Kind kopen? Bied vanaf 145!
Robert Van de Velde (1895-1978) Belgisch Potloodtekening - Huilend Kind
TechniekPotlood
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 145
Wim van Aken - Aquarel - Sinistere Maskerade kopen? Bied vanaf 75!
Wim van Aken (1933) Nederlands Aquarel - Sinistere Maskerade
TechniekAquarel
Afmetingen36 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Wim van Aken - Olieverf - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 50!
Wim van Aken (1933) Nederlands Olieverf - Stadsgezicht
Afmetingen25 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 50
Bram Pihl - Olieverf - Abstract met bloemen kopen? Bied vanaf 95!
Bram Pihl (1909-1981) Nederlands Olieverf - Abstract met bloemen
Afmetingen93 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 95
Bram Pihl - Olieverf - Abstract kopen? Bied vanaf 90!
Bram Pihl (1909-1981) Nederlands Olieverf - Abstract
Afmetingen70 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 90
Regine Von Rudloff-Zeibig - Aquarel - Abstract kopen? Bied vanaf 135!
Regine Von Rudloff-Zeibig (1944-2023) Duits Pools Aquarel - Abstract
TechniekAquarel
Afmetingen22 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 135
Jan Simon Knikker (jr.) - Aquarel - Korenschoven in landschap kopen? Bied vanaf 115!
Jan Simon Knikker (jr.) (1911-1990) Nederlands Aquarel - Korenschoven in landschap
TechniekAquarel
Afmetingen61 x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 115