silkart
  5. silkart

silkart

Lid sinds 2016 / Leidschendam, Nederland

8 aangeboden items / 163 verkochte items

ADO - BESTELDIENST, genummerd en gesigneerd, incl. certificaat, oplage 250 ex. kopen? Bied vanaf 199!
ADO (1922-2002) Nederlands BESTELDIENST, genummerd en gesigneerd, incl. certificaat, oplage 250 ex.
Afmetingen25 x 18 x 50 cm (h x b x d)
Gewicht4500 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 199
Henny van Leeuwen - # STOEL EN VRUCHT # 1994, mint kopen? Bied vanaf 36!
Henny van Leeuwen (1957) # STOEL EN VRUCHT # 1994, mint
TechniekLitho
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 36
Siep van den Berg - Abstracte pentekening met COLLAGE # 1990, mint- kopen? Bied vanaf 59!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands Abstracte pentekening met COLLAGE # 1990, mint-
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen21.6 x 12.6 cm (h x b)
€ 59
Siep van den Berg - ABSTRACTE COMPOSITIE # met kleuraanduidingen, 1990, mint- kopen? Bied vanaf 59!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands ABSTRACTE COMPOSITIE # met kleuraanduidingen, 1990, mint-
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen27.7 x 20 cm (h x b)
€ 59
Siep van den Berg - #ABSTRACTE COMPOSITIE # inkt op papier, 1976, gesigneerd, zeer goed ++ kopen? Bied vanaf 75!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands #ABSTRACTE COMPOSITIE # inkt op papier, 1976, gesigneerd, zeer goed ++
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20.5 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Siep van den Berg - # COLLAGE "LOZE" # gesigneerd, 1992, mint kopen? Bied vanaf 165!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands # COLLAGE "LOZE" # gesigneerd, 1992, mint
TechniekCollage
Afmetingen29.8 x 19.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 165
Siep van den Berg - # STROOMSTROPER, recto + verso # 1995, gedateerd, mint kopen? Bied vanaf 49!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands # STROOMSTROPER, recto + verso # 1995, gedateerd, mint
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen28 x 17.5 cm (h x b)
€ 49
Siep van den Berg - # STROOMSTROPER, recto + verso # 1995, gedateerd, mint kopen? Bied vanaf 79!
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen23 x 15.2 cm (h x b)
€ 79