Strechgel
  5. Strechgel

Strechgel

Lid sinds 2012 / Utrecht, Nederland

6 aangeboden items / 721 verkochte items

Kees Vlietman - Abstract geometrische voorstelling kopen? Bied vanaf 175!
Kees Vlietman (1944) Abstract geometrische voorstelling
Afmetingen101 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Willem Bastiaan Tholen - Huisje in landschap kopen? Bied vanaf 795!
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Nederlands Huisje in landschap
Afmetingen51.5 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 795
Louis Meys - Olieverf op board - Uitzicht vanaf de Pauwenlaan in Den Haag kopen? Bied vanaf 550!
Louis Meys (1902-1995) Nederlands Olieverf op board - Uitzicht vanaf de Pauwenlaan in Den Haag
Afmetingen64 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 550
Marc Pijnappels - Van Gogh kopen? Bied vanaf 35!
Marc Pijnappels (1959) Van Gogh
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Kees Slegt - Abstracte kleurets uit 1988 kopen? Bied vanaf 35!
Kees Slegt (1946) Abstracte kleurets uit 1988
TechniekEts
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Lambertus Zijl - Portret van Christiaan Eyckman kopen? Bied vanaf 650!
Lambertus Zijl (1866-1947) Nederlands Portret van Christiaan Eyckman
TechniekBrons
Afmetingen40 x 40 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht4000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 650