Corneille (1922-2010) Kleurenlitho: Afiche: IMAGE DU PARADIS
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 76 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 65