Op deze pagina ziet u de laatste 12 verkochte items met de opbrengst. Wilt u de veilingopbrengsten van een specifieke kunstenaar bekijken, klik dan op de eerste letter van de achternaam  van deze kunstenaar
  Negeer tussenvoegingen etc. Harry van Kruiningen vindt u dus onder de letter K.

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

d-haese-the-happy-fish-blue-medium
Item:D'HAESE: The Happy Fish blue medium
Verkoop prijs:€ 135,00
Status:
verkocht
4x-handbeschilderd-zijden-doek-vogels
Item:4x Handbeschilderd zijden doek: vogels
Verkoop prijs:€ 15,00
Status:
verkocht
james-belton-bonsall-skyline-olieverf-op-doek
Item:James Belton Bonsall - Skyline - olieverf op doek
Verkoop prijs:€ 295,00
Status:
verkocht
hollands-glorie-zeefdruk-oplage-100-genummerd-44-100-jaar-1999-formaat-70x90cm
Item:HOLLANDS GLORIE zeefdruk oplage 100 genummerd 44/100 jaar 1999 formaat 70x90cm
Verkoop prijs:€ 40,00
Status:
verkocht
cafe-scene-ets-van-henri-christiaan-pieck
Item:CAFE-SCENE /// ETS VAN HENRI CHRISTIAAN PIECK
Verkoop prijs:€ 350,00
Status:
verkocht
zonder-titel-ets-aquatint-van-herman-berserik
Item:ZONDER TITEL /// ETS-AQUATINT VAN HERMAN BERSERIK
Verkoop prijs:€ 80,00
Status:
verkocht
richard-van-der-spek-olieverf-op-paneel-de-bedrogen-echtgenoot
Item:Richard van der Spek: olieverf op paneel, De bedrogen echtgenoot
Verkoop prijs:€ 100,00
Status:
verkocht
netty-michiels-olieverf-op-board-lente
Item:Netty Michiels - olieverf op board-lente
Verkoop prijs:€ 55,00
Status:
verkocht
bord-floraal-gedecoreerd-met-chrysant
Item:Bord floraal gedecoreerd met chrysant
Verkoop prijs:€ 11,00
Status:
verkocht
knappe-droge-naald-ets-van-h-seegers-1878-1956-laurenskerk-haarlem
Item:Knappe droge naald Ets van H.Seegers 1878-1956 "Laurenskerk Haarlem"
Verkoop prijs:€ 5,00
Status:
verkocht
virtuose-lithografiekunst-van-georg-hadeler-1939-razor-sharp-gesigneerd
Item:Virtuose Lithografiekunst van Georg Hadeler (1939-) "Razor sharp" gesigneerd
Verkoop prijs:€ 17,00
Status:
verkocht
suriname-expressionist-quintus-j-telting-1931-2003-limtd-litho-drum-dance-9-20
Item:Suriname expressionist Quintus J. Telting 1931-2003 Limtd Litho Drum Dance 9/20
Verkoop prijs:€ 14,00
Status:
verkocht