Op deze pagina ziet u de laatste 12 verkochte items met de opbrengst. Wilt u de veilingopbrengsten van een specifieke kunstenaar bekijken, klik dan op de eerste letter van de achternaam  van deze kunstenaar
  Negeer tussenvoegingen etc. Harry van Kruiningen vindt u dus onder de letter K.

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

magnifieke-19e-eeuwse-aquarel-strand-terschelling-met-brandaris-g-l-kiers
Item:Magnifieke 19e Eeuwse Aquarel "strand Terschelling met Brandaris" G.L. Kiers
Verkoop prijs:€ 30,00
Status:
verkocht
fraaie-potloodtekening-g-lkiers-1838-1916-pantserdekschip-hr-ms-gelderland
Item:Fraaie potloodtekening G.LKiers 1838-1916 "pantserdekschip Hr Ms Gelderland "
Verkoop prijs:€ 7,00
Status:
verkocht
imre-kocsis-geometrisch-abstract-zeefdruk
Item:Imre Kocsis - Geometrisch abstract, zeefdruk
Verkoop prijs:€ 75,00
Status:
verkocht
zeldzaam-abstract-grafisch-werk-van-piet-wiegersma-1920-2009-gesigneerd
Item:Zeldzaam Abstract Grafisch werk van Piet Wiegersma 1920-2009 gesigneerd
Verkoop prijs:€ 25,00
Status:
verkocht
ronald-tolman-theatrum-mundi-i-litho
Item:Ronald Tolman - Theatrum mundi I, litho
Verkoop prijs:€ 161,00
Status:
verkocht
mooie-vroeg-20e-eeuwse-tekening-stilleven-met-spinnewiel-niet-gesigneerd
Item:Mooie vroeg 20e Eeuwse tekening "stilleven met spinnewiel" niet gesigneerd
Verkoop prijs:€ 7,00
Status:
verkocht
simon-vinkenoog-niemand-ontvalt-je-in-het-niets-dat-overblijft-zeefdruk
Item:Simon Vinkenoog - Niemand ontvalt je in het Niets dat overblijft, zeefdruk
Verkoop prijs:€ 100,00
Status:
verkocht
vroeg-20e-eeuws-olieverf-portret-van-meisje-met-strik-gesigneerd-rechtsonder
Item:Vroeg 20e eeuws olieverf portret van meisje met strik gesigneerd rechtsonder
Verkoop prijs:€ 7,00
Status:
verkocht
impressionistisch-bergense-school-olieverf-stilleven-rozen-gesigneerd-vis
Item:Impressionistisch Bergense School olieverf "stilleven Rozen" gesigneerd Vis
Verkoop prijs:€ 80,00
Status:
verkocht
gena-abstract-drie-luik-2017
Item:Gena - Abstract - Drie luik -2017
Verkoop prijs:€ 250,00
Status:
verkocht
jan-montyn-lente-aquatint-ets
Item:Jan Montyn - Lente, aquatint ets
Verkoop prijs:€ 135,00
Status:
verkocht
klaprozen-in-geel-vaasje-van-tilly-moes
Item:KLAPROZEN IN GEEL VAASJE van TILLY MOES
Verkoop prijs:€ 50,00
Status:
verkocht