Op deze pagina ziet u de laatste 12 verkochte items met de opbrengst. Wilt u de veilingopbrengsten van een specifieke kunstenaar bekijken, klik dan op de eerste letter van de achternaam  van deze kunstenaar
  Negeer tussenvoegingen etc. Harry van Kruiningen vindt u dus onder de letter K.

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

jan-kagie-sr-olieverf-op-doek-wilg-bij-ondergaande-zon
Item:Jan Kagie Sr., olieverf op doek: Wilg bij ondergaande zon
Verkoop prijs:€ 500,00
Status:
verkocht
jose-van-gool-zeefdruk-drie-vrouwen-ingelijst
Item:Jose van Gool: Zeefdruk, Drie vrouwen - Ingelijst
Verkoop prijs:€ 20,00
Status:
verkocht
arja-van-den-berg-kleurenlitho-in-prijs-verlaagd
Item:Arja van den Berg, Kleurenlitho, IN PRIJS VERLAAGD
Verkoop prijs:€ 18,00
Status:
verkocht
jeroen-hermkens-kleurenlitho-utrecht-neude
Item:Jeroen Hermkens: Kleurenlitho, Utrecht Neude
Verkoop prijs:€ 100,00
Status:
verkocht
a-derkzen-van-angeren-ets-besneeuwd-landschap-met-huizen-en-molen
Item:A. Derkzen van Angeren - ets - Besneeuwd landschap met huizen en molen
Verkoop prijs:€ 40,00
Status:
verkocht
mattie-schilders-oorsprong-van-elk-leven-handgesigneerd
Item:Mattie schilders,Oorsprong van elk leven,Handgesigneerd
Verkoop prijs:€ 50,00
Status:
verkocht
alain-teister-lithografie-zonder-titel
Item:Alain Teister , lithografie, zonder titel
Verkoop prijs:€ 9,00
Status:
verkocht
jan-montyn-ets-z-t-1977
Item:Jan Montyn, ets, z.t. (1977)
Verkoop prijs:€ 150,00
Status:
verkocht
nico-vrielink-zeefdruk-confrontatie-met-gauguin-i-handgesigneerd
Item:NICO VRIELINK Zeefdruk CONFRONTATIE MET GAUGUIN I Handgesigneerd
Verkoop prijs:€ 125,00
Status:
verkocht
ad-arma-ets-he-knows-where-it-goes-handgesigneerd-oplage-6-12
Item:Ad Arma,Ets, He knows where it goes,Handgesigneerd.,oplage 6/12.
Verkoop prijs:€ 100,00
Status:
verkocht
aapje-en-kever-van-cj-mension-artis-schilder
Item:AAPJE EN KEVER van CJ MENSION - ARTIS SCHILDER
Verkoop prijs:€ 120,00
Status:
verkocht
abstract-door-g-van-eck-salon-de-parijs-1962
Item:ABSTRACT door G VAN ECK SALON DE PARIJS 1962
Verkoop prijs:€ 125,00
Status:
verkocht