Op deze pagina ziet u de laatste 12 verkochte items met de opbrengst. Wilt u de veilingopbrengsten van een specifieke kunstenaar bekijken, klik dan op de eerste letter van de achternaam  van deze kunstenaar
  Negeer tussenvoegingen etc. Harry van Kruiningen vindt u dus onder de letter K.

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

germ-de-jong-bergense-school-2-x-ets-de-heuvel-en-het-park
Item:Germ de Jong - Bergense School - 2 x Ets - De Heuvel en het Park
Verkoop prijs:€ 70,00
Status:
verkocht
ronald-boonacker-lombardije-ii-italië
Item:Ronald Boonacker, Lombardije II, Italië
Verkoop prijs:€ 60,00
Status:
verkocht
henk-bos-acrylverf-op-doek-abstract-gesigneerd-ingelijst-ca-1965
Item:Henk Bos : Acrylverf op doek , Abstract – gesigneerd & ingelijst – ca 1965
Verkoop prijs:€ 100,00
Status:
verkocht
karel-appel-zeefdruk-een-groot-dood-dier-holland-festival-1963
Item:Karel Appel : Zeefdruk , Een groot dood dier – Holland Festival 1963
Verkoop prijs:€ 55,00
Status:
verkocht
theo-kuijpers-gesigneerde-lithografie
Item:Theo Kuijpers gesigneerde lithografie
Verkoop prijs:€ 40,00
Status:
verkocht
johan-adriaan-smit-1945-2002-zeefdruk
Item:Johan Adriaan smit (1945-2002) - zeefdruk -
Verkoop prijs:€ 55,00
Status:
verkocht
mattie-schilders-ochtend-wandeling-zeefdruk
Item:Mattie Schilders - Ochtend wandeling - zeefdruk
Verkoop prijs:€ 50,00
Status:
verkocht
laetitia-de-haas-prinseneiland-ets-aquatint
Item:Laetitia de Haas - Prinseneiland - ets / aquatint
Verkoop prijs:€ 40,00
Status:
verkocht
denkor-hoeve-in-rivierenlandschap-aquarel
Item:Denkor: Hoeve in rivierenlandschap -aquarel-
Verkoop prijs:€ 40,00
Status:
verkocht
denkor-knotwilgen-in-rivierenlandschap-aquarel
Item:Denkor: Knotwilgen in rivierenlandschap -aquarel-
Verkoop prijs:€ 65,00
Status:
verkocht
jan-franken-pzn-grondwerker-houtsnede
Item:Jan Franken Pzn, Grondwerker, Houtsnede
Verkoop prijs:€ 45,00
Status:
verkocht
laatste-maal-aangeboden-anton-vrede-ini-mini-mani-mo-zeefdruk
Item:LAATSTE MAAL AANGEBODEN - Anton Vrede - Ini, mini, mani, mo - zeefdruk
Verkoop prijs:€ 10,00
Status:
verkocht