Op deze pagina ziet u de laatste 12 verkochte items met de opbrengst. Wilt u de veilingopbrengsten van een specifieke kunstenaar bekijken, klik dan op de eerste letter van de achternaam  van deze kunstenaar
  Negeer tussenvoegingen etc. Harry van Kruiningen vindt u dus onder de letter K.

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

jan-bevort-1917-1996-olieverf-op-paneel-vissersboten-aan-de-kust
Item:Jan Bevort (1917-1996) - olieverf op paneel - vissersboten aan de kust
Verkoop prijs:€ 425,00
Status:
verkocht
bernd-hauck-mooie-kleurenets-vuurtoren-op-het-eiland-hiddensee
Item:Bernd Hauck, Mooie kleurenets, Vuurtoren op het eiland Hiddensee.
Verkoop prijs:€ 29,00
Status:
verkocht
anton-molkenboer-leeuwarden-1892-1960-bloementuin-met-heilig-hart-beeld
Item:Anton MOLKENBOER - LEEUWARDEN 1892 - 1960 - BLOEMENTUIN MET HEILIG HART BEELD
Verkoop prijs:€ 125,00
Status:
verkocht
mat-lamb-olieverf-op-paneel-abstract-1996-museum-stuk
Item:Mat Lamb - olieverf op paneel - abstract - 1996 - museum stuk.
Verkoop prijs:€ 800,00
Status:
verkocht
willem-janssen-keuren-zeefdruk-twee-bad-nimfen-aan-het-strand
Item:Willem Janssen:keuren zeefdruk, twee bad-nimfen aan het strand.
Verkoop prijs:€ 30,00
Status:
verkocht
leo-spindelaar-zeefdruk-2-spinnen-gesigneerd-zelfportret
Item:Leo Spindelaar : Zeefdruk – 2 Spinnen - gesigneerd – Zelfportret
Verkoop prijs:€ 3,00
Status:
verkocht
hans-vredegoor-compositie-1989-nm
Item:Hans Vredegoor # COMPOSITIE # 1989, nm+
Verkoop prijs:€ 31,00
Status:
verkocht
berserik-titel-onbekend
Item:Berserik: Titel onbekend
Verkoop prijs:€ 30,00
Status:
verkocht
jan-visser-van-haarlem-litho-rijp-en-sneeuw
Item:Jan Visser (van Haarlem) - litho - Rijp en sneeuw
Verkoop prijs:€ 60,00
Status:
verkocht
a-r-penck-lithografie-ratio
Item:A.R. Penck: Lithografie, Ratio
Verkoop prijs:€ 5,00
Status:
verkocht
gunda-oehm-lithografie-cultuur-iii
Item:Gunda Oehm: Lithografie, Cultuur III
Verkoop prijs:€ 5,00
Status:
verkocht
gunda-oehm-lithografie-cultuur-ii
Item:Gunda Oehm: Lithografie, Cultuur II
Verkoop prijs:€ 5,00
Status:
verkocht