Op deze pagina ziet u de laatste 12 verkochte items met de opbrengst. Wilt u de veilingopbrengsten van een specifieke kunstenaar bekijken, klik dan op de eerste letter van de achternaam  van deze kunstenaar
  Negeer tussenvoegingen etc. Harry van Kruiningen vindt u dus onder de letter K.

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

onbekende-kunstenaar
Item:Onbekende kunstenaar -
Verkoop prijs:€ 10,00
Status:
verkocht
ada-breedveld-beeld-roze-olifant-tulpen
Item:Ada Breedveld - beeld: Roze olifant Tulpen
Verkoop prijs:€ 65,00
Status:
verkocht
herman-brood-keramiek-bord-man-op-paard
Item:Herman Brood keramiek bord: Man op paard
Verkoop prijs:€ 130,00
Status:
verkocht
onbekend-gesigneerd-hardsteen-z-t
Item:Onbekend gesigneerd: Hardsteen, Z.T.
Verkoop prijs:€ 408,00
Status:
verkocht
herman-brood-keramiek-bord-vliegtuig
Item:Herman Brood - Keramiek bord: Vliegtuig
Verkoop prijs:€ 110,00
Status:
verkocht
kantcho-kanev-keramiek-bord-2001
Item:Kantcho Kanev - Keramiek bord - 2001
Verkoop prijs:€ 75,00
Status:
verkocht
hervé-di-rosa-keramieke-schaal
Item:Hervé di Rosa - keramieke schaal
Verkoop prijs:€ 55,00
Status:
verkocht
aris-roskam-beelden-in-kabinet-hond-uit-het-raam-gesigneerd-ca-1980
Item:Aris Roskam : Beelden in kabinet – Hond uit het Raam – gesigneerd – ca 1980
Verkoop prijs:€ 30,00
Status:
verkocht
anthony-keizer-bloemstilleven-herfstboeket
Item:Anthony Keizer, bloemstilleven, Herfstboeket
Verkoop prijs:€ 240,00
Status:
verkocht
onbekende-kunstenaar-zeer-fraai-bronzen-beeldje-van-zaaister
Item:Onbekende kunstenaar: Zeer fraai bronzen beeldje van zaaister.
Verkoop prijs:€ 75,00
Status:
verkocht
aris-roskam-beelden-in-kabinetkast-de-cricketbal-gesigneerd-1981
Item:Aris Roskam : Beelden in kabinetkast – De Cricketbal – gesigneerd – 1981
Verkoop prijs:€ 45,00
Status:
verkocht
margreet-hajee-geglazuurd-keramiek-carniflora
Item:Margreet Hajee: Geglazuurd Keramiek, Carniflora
Verkoop prijs:€ 50,00
Status:
verkocht