Eduard FLOR (Boedapest 1925 - Dohis 2015)
Schilder in Olieverf en aquarellist, etser
Opleiding:
In de periode 1949-1951 volgde Eduard Flor zijn opleidingen aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten in Amsterdam. Van 1975 tot 1985 doceerde Flor, aan zowel de Koninklijke Academie Den Bosch, de Vrije Academie Den Haag en de Christelijke Academie Kampen.
Eduard Flor woont en werkt heden ten dage voornamelijk in Frankrijk.
Flor opereert meer op de intellectuele rand van het post Cobra expressionisme. Zijn landschappelijke thema's condenseren abstracte en eenvoudige vormen. Euard Flor wordt door de schrijver en historicus Ad van der Blom beschreven in "Graphic Art Now" (Elsevier 1984) als "een van onze meest diepgaande kunstenaars, die condenseert de werkelijkheid om symbolen en, net als Anton Heyboer, aan de ets bijna mystieke kwaliteiten toeschrijft. De onderwerpen van Eduard Flor, zijn zeer divers: landschappen, zeeën, portretten foto's maar ook religieuze werken. Maar ook thema's geïnspireerd uit fragmenten van reizen en ervaringen.
Exposities en prijzen:
Biënnale van Parijs 1959 Het werk van Flor bevind zich dan ook in internationale musea, oa. Verschillende musea in Nederland: Amsterdam, Rotterdam, Arnhem Utrecht. Maar ook in het Brooklyn Museum New York en Philadelphia Museum of Art Fairmont in de V.S. en het State Museum Modern Art Jeruzalem in Israël.
Kunstveiling is hét platform waar u succesvol kunst van Eduard Flor verkoopt! Met een groot bereik aan kunstliefhebbers vindt u snel een koper voor het mooie kunstwerk van Eduard Flor dat u wilt verkopen. Wilt u meer lezen over het verkopen van kunst via Kunstveiling? Klik dan op de link en bekijk de stappen om zelf een online veiling aan te maken!
Verkoop kunst van Eduard Flor via het grootste veilingplatform in Nederland en Vlaanderen, gericht op het online kopen én verkopen van kunst, sieraden en design. Bent u lid van Kunstveiling, dan kunt u eenvoudig unieke kunst van Eduard Flor verkopen met uw persoonlijke Kunstveiling-account. Bij Kunstveiling betaalt u geen verkoperscommissie over succesvolle verkopen.
Online kunst verkopen van Eduard Flor en andere erkende kunstenaars is een spannend en dynamisch proces en kan snel resultaat geven. Met vele duizenden actieve kopers vindt u een groot en gevarieerd publiek voor kunstwerken van Eduard Flor die u via de veiling wilt verkopen. Bovendien biedt Kunstveiling de mogelijkheid om uw kunstwerken van Eduard Flor via de Veilingmeester te verkopen via de ontzamelservice. Wij nemen daarbij het werk rond de verkoop van uw Eduard Flor kunstwerken graag voor u uit handen.
Om kunst van Eduard Flor te verkopen via Kunstveiling, heeft u een account nodig. Hier maakt u eenvoudig een account aan. Lees voordat u kunst van Eduard Flor gaat verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door. Het te koop aanbieden van kunst van Eduard Flor via de online veiling werkt snel en eenvoudig. Via het formulier geeft u de specificaties van het kunstwerk van Eduard Flor op, waaronder de gebruikte techniek, afmetingen en een toelichting op de conditie. Daarnaast voegt u afbeeldingen van het kunstwerk van Eduard Flor toe. Voor tips voor het maken van sprekende foto’s, lees ook onze veilingtips. Tot slot geeft u een openingsbod op, en selecteert u de eindtijd van de veiling.
Na afloop van de veiling ontvangt u automatisch bericht met de gegevens van de winnende bieder zodat u de verkoop verder kunt afhandelen. Is het kunstwerk van Eduard Flor niet verkocht? Overweeg dan om het werk opnieuw aan te bieden en verlaag eventueel het openingsbod om de kans op een succesvolle verkoop van een kunstwerk van Eduard Flor te vergroten!
Heeft u een kunstwerk van Eduard Flor dat u graag wilt verkopen, maar twijfelt u over een passend openingsbod? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan bij onze Veilingmeesters. Zij geven u graag advies en een realistische waardeschatting van uw kunst van Eduard Flor. Meer informatie over het indienen van een online taxatieverzoek leest u door te klikken op de link.