3. Specials
  5. Street Art, Pop Art & Pop Culture Special

Street Art, Pop Art & Pop Culture Special

In deze special zijn alle werken toegestaan die te maken hebben met streetart en popcultuur: streetart, grafitti, pop-art, popfotografie, etc.

Er worden 58 kunstwerken aangeboden binnen deze special
Hannes D'Haese - Sculptuur kopen? Bied vanaf 200!
Hannes D'Haese - Sculptuur

Beeld / Object

Geplaatst doorcarinonancke

Jaartal2012
TechniekOverig
Afmetingen58 cm x 50 cm x 21 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Nico Koster - Foto, John Lennon & Yoko Ono - Hilton Hotel tijdens de 'Bed-in for Peace' in '69 kopen? Bied vanaf 100!
Nico Koster - Foto, John Lennon & Yoko Ono - Hilton Hotel tijdens de 'Bed-in for Peace' in '69

Fotografie

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal2009
TechniekDigitale Print
Afmetingen19 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Fotografie

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal2009
TechniekDigitale Print
Afmetingen29.5 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niki de Saint-Phalle - Do you like my brain? kopen? Bied vanaf 65!
Niki de Saint-Phalle - Do you like my brain?

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorbrugtever

Jaartal1999
TechniekVaria
Afmetingen52 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Sam Francis - i.s.m. SWATCH: polshorloge kopen? Bied vanaf 100!
Sam Francis - i.s.m. SWATCH: polshorloge

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
TechniekVaria
Afmetingen23 cm x 3.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Deji - Foto op alubond, Hero'd Out 1 (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 100!
Deji - Foto op alubond, Hero'd Out 1 (Zeer groot)

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekDigitale Print
Afmetingen125 cm x 187.5 cm (h x b)
IngelijstDibond
Andy Warhol - Mother & Child uit de serie Cowboys & Indians - Ingelijst kopen? Bied vanaf 811!
Andy Warhol - Mother & Child uit de serie Cowboys & Indians - Ingelijst

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1986
TechniekVaria
Afmetingen92.5 cm x 92.5 cm (h x b)
Herman Brood - Gemengde techniek op doek, Feyenoord - Ingelijst (Zeer groot) incl. HB-M cert. kopen? Bied vanaf 3000!
Herman Brood - Gemengde techniek op doek, Feyenoord - Ingelijst (Zeer groot) incl. HB-M cert.

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen112.5 cm x 132.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Felix Droese - Schweinewelt/GELD kopen? Bied vanaf 1!
Felix Droese - Schweinewelt/GELD

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

VerzendingInternationaal

Jaartal1994
TechniekVaria
Afmetingen29.7 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Selwyn Senatori - Zeefdruk: Valentina kopen? Bied vanaf 75!
Selwyn Senatori - Zeefdruk: Valentina

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Afmetingen35 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Swatch - Swatch Historical Olympic Games Collection kopen? Bied vanaf 350!
Swatch - Swatch Historical Olympic Games Collection

Design

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen41.5 cm x 31.5 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Rachid Ben Ali - Acryl op doek, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 40!
Rachid Ben Ali - Acryl op doek, Zonder titel (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2000
TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Robert Indiana - Gesigneerde zeefdruk, ontworpen voor The Santa Fe Opera - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 240!
Robert Indiana - Gesigneerde zeefdruk, ontworpen voor The Santa Fe Opera - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1976
Afmetingen101 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Espen Hagen - Indiaan kopen? Bied vanaf 300!
Espen Hagen - Indiaan

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal2004
Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Roy Lichtenstein - Handgesigneerd affiche - Merton of the Movies - Ingelijst kopen? Bied vanaf 121!
Roy Lichtenstein - Handgesigneerd affiche - Merton of the Movies - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1968
Afmetingen100.5 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
George Heidweiller - 2 luik: He came by car kopen? Bied vanaf 245!
George Heidweiller - 2 luik: He came by car

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
Afmetingen30 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Takashi Murakami - & Mark Grotjahn - Scarlet Lake and Indigo Blue Butterfly 826 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
Takashi Murakami - & Mark Grotjahn - Scarlet Lake and Indigo Blue Butterfly 826 - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2008
TechniekOffset
Afmetingen87 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
George Heidweiller - 2 luik: I Guess kopen? Bied vanaf 245!
George Heidweiller - 2 luik: I Guess

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
KAWS - Scott Campbell e.a. - KAWS x Incase x Arkitip magazine - Ingelijst kopen? Bied vanaf 22!
KAWS - Scott Campbell e.a. - KAWS x Incase x Arkitip magazine - Ingelijst

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2007
TechniekVaria
Afmetingen73 cm x 53 cm (h x b)
Marte Roling - rode vorm op staalplaat kopen? Bied vanaf 200!
Marte Roling - rode vorm op staalplaat

Beeld / Object

Geplaatst doorMiles

Afmetingen42 cm x 90 cm x 0.3 cm (h x b x d)
Gewicht2600 g
GesigneerdHandgesigneerd
Gilbert & George - Gesigneerd affiche, Jack Freak Pictures - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Gilbert & George - Gesigneerd affiche, Jack Freak Pictures - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2011
TechniekOffset
Afmetingen85 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dadara - Connections (Roads) kopen? Bied vanaf 65!
Dadara - Connections (Roads)

Beeld / Object

Geplaatst doorzozoenen

Jaartal1995
TechniekGlas
Afmetingen40 cm x 40 cm x 3 cm (h x b x d)
Robert Rauschenberg - Gesigneerd affiche met persoonlijke opdracht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Robert Rauschenberg - Gesigneerd affiche met persoonlijke opdracht - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1980
TechniekOffset
Afmetingen86 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
A.R. Penck - horloge - Editie Staeck kopen? Bied vanaf 90!
A.R. Penck - horloge - Editie Staeck

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorMiles

TechniekVaria
Afmetingen1 cm x 24 cm (h x b)
Robert Indiana - Gesigneerde druk, Love - Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Robert Indiana - Gesigneerde druk, Love - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekOffset
Afmetingen83 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk FAMILY AFFAIR Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 325!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk FAMILY AFFAIR Handgesigneerd

Geplaatst doormodernekunstonline

Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Keith Haring - Zeldzame litho uit het portfolio Against all odds - Ingelijst kopen? Bied vanaf 117!
Keith Haring - Zeldzame litho uit het portfolio Against all odds - Ingelijst

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1989
TechniekVaria
Afmetingen43 cm x 53 cm (h x b)
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BIGGLES Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 275!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BIGGLES Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1993
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Keith Haring - Tekening in zilveren stift in plexiglazen case, Opgedragen aan George Mulder kopen? Bied vanaf 4500!
Keith Haring - Tekening in zilveren stift in plexiglazen case, Opgedragen aan George Mulder

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekStift
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Popart. Geometrie. kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Popart. Geometrie.

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorAkke

Jaartal1971
TechniekVaria
Afmetingen56 cm x 43 cm (h x b)
Jean-Michel Basquiat - LP-hoes, Rammellzee, K-Rob: Beat Bop - Ingelijst kopen? Bied vanaf 240!
Jean-Michel Basquiat - LP-hoes, Rammellzee, K-Rob: Beat Bop - Ingelijst

Vinyl

Geplaatst doorVeilingmeester-Vinyl

Jaartal1983
TypeLP
Niet of onleesbaar gesigneerd - Stoned again. Neefjes Donald Duck. kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Stoned again. Neefjes Donald Duck.

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorAkke

TechniekVaria
Jean-Michel Basquiat - The Offs: First Record - Originele White Vinyl pressing - Ingelijst kopen? Bied vanaf 141!
Jean-Michel Basquiat - The Offs: First Record - Originele White Vinyl pressing - Ingelijst

Vinyl

Jaartal1984
TypeLP
George Heidweiller - Zeefdruk op geschept papier , Twisted Reminder – 1997 – Pop-Art kopen? Bied vanaf 20!
George Heidweiller - Zeefdruk op geschept papier , Twisted Reminder – 1997 – Pop-Art

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1997
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Banksy - Badmeaninggood vol. 3 door Peanut Butter Wolf (CD) kopen? Bied vanaf 15!
Banksy - Badmeaninggood vol. 3 door Peanut Butter Wolf (CD)

Vinyl

Jaartal2003
TypeOverig
Kriki - Rue Kriki, zeefdruk (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 250!
Kriki - Rue Kriki, zeefdruk (netjes ingelijst, groot)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1990
Afmetingen101 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Banksy - Badmeaninggood vol. 4 door Scratch Perverts (CD) kopen? Bied vanaf 15!
Banksy - Badmeaninggood vol. 4 door Scratch Perverts (CD)

Vinyl

Jaartal2003
TypeOverig
Jacques Monory - Tigre sur fond bleu, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!
Jacques Monory - Tigre sur fond bleu, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Banksy - Peckham Rock kopen? Bied vanaf 520!
Banksy - Peckham Rock

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorstreetandartgallery

Jaartal2018
TechniekVaria
Afmetingen13 cm x 18 cm (h x b)
Laatste
kans
Robert Indiana - zeefdruk:"Love. Wherefore the punctuation of the heart". kopen? Bied vanaf 295!
Robert Indiana - zeefdruk:"Love. Wherefore the punctuation of the heart".

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekProefdruk
Afmetingen61 cm x 50 cm (h x b)
Shepard Fairey - High Cost of Free Speech kopen? Bied vanaf 240!
Shepard Fairey - High Cost of Free Speech

Jaartal2021
TechniekLitho
Afmetingen61 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Robert Indiana - zeefdruk: "Love. To draw a straigth line" kopen? Bied vanaf 350!
Robert Indiana - zeefdruk: "Love. To draw a straigth line"

Geplaatst doorKiewitKunst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andy Warhol - Zeefdruk, Marilyn - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 2500!
Andy Warhol - Zeefdruk, Marilyn - Ingelijst (Groot)

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1967
TechniekProefdruk
Afmetingen97.5 cm x 97.5 cm (h x b)
Niet of onleesbaar gesigneerd - surrealistisch landschap | spray paint art kopen? Bied vanaf 5!
Niet of onleesbaar gesigneerd - surrealistisch landschap | spray paint art

Geplaatst doortakamine

Jaartal2002
TechniekSpuitbus
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Matthew Barney - Zeefdruk en offset, Cremaster 5 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 140!
Matthew Barney - Zeefdruk en offset, Cremaster 5 - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - portret in street art | pastel-/krijttekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Niet of onleesbaar gesigneerd - portret in street art | pastel-/krijttekening - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortakamine

Jaartal1991
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen71 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Guðmundur Erro - Gesigneerd affiche, Galerie der Stadt Kornwestheim - Ingelijst kopen? Bied vanaf 92!
Guðmundur Erro - Gesigneerd affiche, Galerie der Stadt Kornwestheim - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jack Vissers - offset litho - Maybe her pussy! kopen? Bied vanaf 85!
Jack Vissers - offset litho - Maybe her pussy!

Geplaatst doorestrel4

Jaartal2020
TechniekOffset
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Allen Jones - Met de hand gesigneerde druk, Question - Ingelijst kopen? Bied vanaf 42!
Allen Jones - Met de hand gesigneerde druk, Question - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1983
TechniekOffset
Afmetingen101 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk TESTAROSSA Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 725!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk TESTAROSSA Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!!

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Afmetingen84 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst