3. Specials
  5. Betaalbaar & Ingelijst Special

Betaalbaar & Ingelijst Special

In deze 'Betaalbaar & Ingelijst' Special vindt u een grote verscheidenheid aan betaalbare kunstwerken (met een openingsbod van maximaal 50 euro) die direct aan de muur kunnen. Perfect voor een snelle make-over van uw interieur, of om iemand cadeau te doen tijdens de feestdagen!

Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
In deze Special kunnen uitsluitend ingelijste werken worden aangeboden (of werken met een ophangsysteem, dus direct klaar om aan de muur te hangen). Bovendien geldt voor deze Special een maximaal openingsbod van 50 euro.

Er worden 97 kunstwerken aangeboden binnen deze special

Gerrit Haverkamp - Zonnig herfstbos - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit Haverkamp - Zonnig herfstbos - olieverfschilderijSchilderij

Geplaatst doorMiles

Afmetingen50 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bert Houweling - Foto, Filey - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Bert Houweling - Foto, Filey - IngelijstFotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1996
TechniekC-Print
Afmetingen63 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Portret kopen? Bied vanaf 50!
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: PortretPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Afmetingen46 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bert Houweling - Foto, Cromer - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Bert Houweling - Foto, Cromer - IngelijstFotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1996
TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bert Houweling - Foto, Lytham St. Anne's - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Bert Houweling - Foto, Lytham St. Anne's - IngelijstFotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacques Philippe Lebas - David Teniers: Regenboog over Vlaanderen - ets uit 1740 kopen? Bied vanaf 50!
Jacques Philippe Lebas - David Teniers: Regenboog over Vlaanderen - ets uit 1740Prenten voor 1900

Geplaatst doorMiles

Jaartal1740
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstIngelijst
Helna Kruyswijk - abstract landschap met terras - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 50!
Helna Kruyswijk - abstract landschap met terras - olieverfschilderijSchilderij

Geplaatst doorMiles

Jaartal1978
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rob Stoffer - Olieverf op doek, Gezicht op Delft (naar Anthonie Waldorp) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Rob Stoffer - Olieverf op doek, Gezicht op Delft (naar Anthonie Waldorp) - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Swagemakers - Aquarel, Ruiterstandbeeld van Leopold II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Theo Swagemakers - Aquarel, Ruiterstandbeeld van Leopold II - IngelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
TechniekAquarel
Afmetingen28.5 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van der Veer - Landschap kopen? Bied vanaf 30!
Jan van der Veer - LandschapTekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekAquarel
Afmetingen53 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan de Beus - Litho, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan de Beus - Litho, Landschap - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen62.5 cm x 77.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pieter Defesche - Hemels en aards - zeer grote kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Defesche - Hemels en aards - zeer grote kleurenlithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen71 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen62.5 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anna Doedijns - Samenkerk Putte kopen? Bied vanaf 35!
Anna Doedijns - Samenkerk PutteGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKampR

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen31.8 cm x 24.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anna Verrijt - zonder titel maar met lijst (GJ-25) kopen? Bied vanaf 45!
Anna Verrijt - zonder titel maar met lijst (GJ-25)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
Afmetingen77.5 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piotr Konkel - zonder titel met lijst (GJ-20) kopen? Bied vanaf 45!
Piotr Konkel - zonder titel met lijst (GJ-20)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2005
Afmetingen73 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maurice-Emile Blieck - oude stadsgevel - ets kopen? Bied vanaf 25!
Maurice-Emile Blieck - oude stadsgevel - etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1918
TechniekEts
Afmetingen43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eric Guo - Foto, Facing each other I kopen? Bied vanaf 50!
Eric Guo - Foto, Facing each other IFotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekDigitale Print
Afmetingen38 cm x 30.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Frank Lengvenius - Zonder titel maar met lijst (GJ-19) kopen? Bied vanaf 45!
Frank Lengvenius - Zonder titel maar met lijst (GJ-19)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
Afmetingen83 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul Nieuwendijk - Studie wielrennen De Sprint kopen? Bied vanaf 45!
Paul Nieuwendijk - Studie wielrennen De SprintSchilderij

Geplaatst doorartprojects

Jaartal2018
TechniekAcryl
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Pierre Delcour - Zonnige dag aan een bergmeer - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 25!
Pierre Delcour - Zonnige dag aan een bergmeer - olieverfschilderijSchilderij

Geplaatst doorMiles

Afmetingen43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cor de Jong - De voorspelling met lijst (GJ-18) kopen? Bied vanaf 45!
Cor de Jong - De voorspelling met lijst (GJ-18)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
Afmetingen68 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Zurne - zonder titel met lijst (GJ-14) kopen? Bied vanaf 45!
Wim Zurne - zonder titel met lijst (GJ-14)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1991
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ari Stolk - Sperwer in vlucht kopen? Bied vanaf 39!
Ari Stolk - Sperwer in vluchtSchilderij

Geplaatst doorMoWoCos

Jaartal1987
TechniekGouache
Afmetingen20 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugina Loli - Print op dibond, The Hypnotist kopen? Bied vanaf 50!
Eugina Loli - Print op dibond, The HypnotistFotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekDigitale Print
Afmetingen33 cm x 25.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Eric Guo - Foto op dibond, Facing each other VII kopen? Bied vanaf 50!
Eric Guo - Foto op dibond, Facing each other VIIFotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekDigitale Print
Afmetingen33.5 cm x 25.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Geert Vrijdag - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Geert Vrijdag - zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen67 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Patty Harpenau - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Patty Harpenau - zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen74 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kuno Brinks - Amalfi - grote ingelijste ets uit 1937 - incl.boekje- GRATIS VERZENDING NL kopen? Bied vanaf 50!
Kuno Brinks - Amalfi - grote ingelijste ets uit 1937 - incl.boekje- GRATIS VERZENDING NLPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal1937
TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
IngelijstIngelijst
Otmar Alt - Abstracte zinkets met preegdruk, 1974 - gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Otmar Alt - Abstracte zinkets met preegdruk, 1974 - gratis verzending NLPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal1974
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen43.5 cm x 33.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Richard Smeets - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Richard Smeets - Zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
Afmetingen74 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
Afmetingen72 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anna Mes - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Anna Mes - zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1991
Afmetingen76 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fred Sieger - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Fred Sieger - zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
Afmetingen89 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rommert Boonstra - Discuswerper - foto uitgave Randstad 1996 kopen? Bied vanaf 25!
Rommert Boonstra - Discuswerper - foto uitgave Randstad 1996Fotografie

Geplaatst doorMiles

Jaartal1987
TechniekDigitale Print
Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Gerbrand Bierenga - Nachtelijke spel kopen? Bied vanaf 25!
Gerbrand Bierenga - Nachtelijke spelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorelen

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cor van der Woerd - Toren Winterswijk - ets kopen? Bied vanaf 20!
Cor van der Woerd - Toren Winterswijk - etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

TechniekEts
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geert Vrijdag - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
Afmetingen82 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fred Sieger - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
Afmetingen88 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Wray - Kleurenets, Framed landscape - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Peter Wray - Kleurenets, Framed landscape - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1996
TechniekEts
Afmetingen46 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pim van Halem - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 35!
Pim van Halem - zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen54 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Martens - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 49!
Jan Martens - zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen62 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Radersma - Zeefdruk, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Radersma - Zeefdruk, Abstracte compositie - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1990
Afmetingen85 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pieter Vriends - (1937-2012) - Brabants landschap, De Peel, 1982 kopen? Bied vanaf 40!
Pieter Vriends - (1937-2012) - Brabants landschap, De Peel, 1982Schilderij

Geplaatst doorMiles

Jaartal1982
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eric Toebosch - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 50!
Eric Toebosch - Zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen71 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maarten Langbroek - Twee etsen, Levensvreugde & Illusie kopen? Bied vanaf 50!
Maarten Langbroek - Twee etsen, Levensvreugde & IllusieGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen26.5 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Enric Adsera Riba - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Enric Adsera Riba - Zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen85 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst