3. Specials
  5. Na 2000 Special

Na 2000 Special

Een nieuw jaar op de kalender, en dit nieuwe jaar beginnen we met de Na 2000 Special. In deze special is er speciale aandacht voor hedendaagse kunst! Werken gemaakt in het jaar 2000 of daarna zijn toegestaan!

Er worden 1 kunstwerken aangeboden binnen deze special

Geke uit de Bosch - Een Hapje Wolk kopen? Bied vanaf 125!
Geke uit de Bosch - Een Hapje Wolk

Geplaatst doorvvcruchten

Eindtijd03-01-2022 om 21:56

Jaartal2000
TechniekAcryl
Afmetingen81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst