3. Specials
  5. Street Art, Pop Art & Pop Culture Special

Street Art, Pop Art & Pop Culture Special

Pop Art, Street Art en Pop Culture is het thema van deze veilingspecial! Het gebruik van beelden en onderwerpen uit de massacultuur is dankzij pioniers als Roy Lichtenstein en Andy Warhol uitgegroeid tot populaire kunstvorm. Bied mee en haal een echte blikvanger in huis!

Zelf een item aanbieden in deze Special?
Alle kunstwerken die passen binnen het thema, mogen worden aangeboden in deze veilingspecial.

Er worden 21 kunstwerken aangeboden binnen deze special

Andy Warhol - Dubbel gesigneerd Art Book - “Andy Warhol” - Kunsthaus Zurich 1978 kopen? Bied vanaf 1690!
Andy Warhol - Dubbel gesigneerd Art Book - “Andy Warhol” - Kunsthaus Zurich 1978Kunstboeken
Geplaatst doorartleas
Jaartal1978
TechniekSoftcover
Afmetingen26.4 cm x 21 cm (h x b)
Herman Brood - Black Crowes, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Herman Brood - Black Crowes, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland!Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorRosser
Jaartal1993
TechniekOffset
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Mozart, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Herman Brood - Mozart, offset litho - Gratis verzending binnen Nederland!Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorRosser
Jaartal1993
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Dadara - Zeefdruk: Peace Tank kopen? Bied vanaf 100!
Dadara - Zeefdruk: Peace TankGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
George Heidweiller - 2 luik: I Guess kopen? Bied vanaf 225!
George Heidweiller - 2 luik: I GuessSchilderij
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal2002
Afmetingen30 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
George Heidweiller - 2 luik: Spoil it kopen? Bied vanaf 225!
George Heidweiller - 2 luik: Spoil itSchilderij
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
George Heidweiller - 2 luik: He came by car kopen? Bied vanaf 225!
George Heidweiller - 2 luik: He came by carSchilderij
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Alfred Jensen - 'Numbers' lithografie uit 1 Cent Life, 1964 kopen? Bied vanaf 50!
Alfred Jensen - 'Numbers' lithografie uit 1 Cent Life, 1964Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1964
TechniekLitho
Afmetingen41 cm x 29 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Robert Whitaker - The Beatles serie van 4 - Robert Whitaker - Zeefdruk 192/250 kopen? Bied vanaf 575!
Robert Whitaker - The Beatles serie van 4 - Robert Whitaker - Zeefdruk 192/250Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorSebastiaan1978
Afmetingen109 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Dus dit is um? kopen? Bied vanaf 275!
Herman Brood - Dus dit is um?Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1993
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Robert Indiana - 'The Diamond One', gesigneerd & genummerd, ingelijst kopen? Bied vanaf 1890!
Robert Indiana - 'The Diamond One', gesigneerd & genummerd, ingelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorartleas
Jaartal1983
Afmetingen76.5 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
James Rosenquist - F-111 (Castelli Gallery Poster) - op Arches unique, gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1590!
James Rosenquist - F-111 (Castelli Gallery Poster) - op Arches unique, gesigneerd & ingelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorartleas
Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - De para wordt heftig kopen? Bied vanaf 365!
Herman Brood - De para wordt heftigGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal2000
Afmetingen72 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mimmo Rotella - Elvis Presley - Blue Hawaii kopen? Bied vanaf 435!
Mimmo Rotella - Elvis Presley - Blue HawaiiGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMigdale1
Jaartal2004
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry Wysocki - New beginning kopen? Bied vanaf 75!
Harry Wysocki - New beginningGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Afmetingen96 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jasper Johns - a Retrospective 1996 - uitgave MoMa - monumentaal - 408 pag. kopen? Bied vanaf 50!
Jasper Johns - a Retrospective 1996 - uitgave MoMa - monumentaal - 408 pag.Kunstboeken
Geplaatst doorMiles
Jaartal1996
TechniekHardcover
Afmetingen31 cm x 23.5 cm (h x b)
George Heidweiller - Total Work, gesigneerd & gem.techniek op papier kopen? Bied vanaf 50!
George Heidweiller - Total Work, gesigneerd & gem.techniek op papierKunstboeken
Geplaatst doorMiles
Jaartal2013
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen28.5 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Andy Warhol - DUBBEL gesigneerde Record Cover "The Velvet Underground & Nico" , ZELDZAAM kopen? Bied vanaf 4750!
Andy Warhol - DUBBEL gesigneerde Record Cover "The Velvet Underground & Nico" , ZELDZAAMVinyl
Geplaatst doorartleas
Jaartal1967
TypeLP
Robert Indiana - 'The Santa Fe Opera Twentieth Season', gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 1100!
Robert Indiana - 'The Santa Fe Opera Twentieth Season', gesigneerd en genummerdGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorartleas
Jaartal1976
Afmetingen101 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andy Warhol - Gesigneerde zeefdruk uit 'Flash - November 22, 1963' kopen? Bied vanaf 11000!
Andy Warhol - Gesigneerde zeefdruk uit 'Flash - November 22, 1963'Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorartlease
Jaartal1968
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marcel Wanders - Sitting Mickey in glanzend rood kopen? Bied vanaf 165!
Marcel Wanders - Sitting Mickey in glanzend roodDesign
Geplaatst doorartleas
Jaartal2021
Afmetingen12 cm x 13.5 cm x 13.5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker