3. Specials
  5. Vrouwen in de Kunst Special

Vrouwen in de Kunst Special

Een Special waarin uitsluitend werk gemaakt door vrouwelijke kunstenaars wordt aangeboden!

Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
Alle stijlen, technieken, materialen en prijscategorieën zijn in deze Special toegestaan, met als enige voorwaarde dat het werk door een vrouwelijke kunstenaar is vervaardigd.

Er worden 128 kunstwerken aangeboden binnen deze special
Lotti van der Gaag - CoBrA figuur, houtskool tekening (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!
Lotti van der Gaag - CoBrA figuur, houtskool tekening (netjes ingelijst)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1952
TechniekHoutskool
Afmetingen58 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tomoe Yokoi - Sake fles met aardbeien, mezzotint ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen61 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint kopen? Bied vanaf 325!
Jeanne Bieruma Oosting - Mossels en mandarijnen, reliëfets met aquatint

Geplaatst doorFransvD

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Margriet Smulders - Luna, C-Print op dibond (met ophangsysteem, groot!) kopen? Bied vanaf 2195!
Margriet Smulders - Luna, C-Print op dibond (met ophangsysteem, groot!)

Fotografie

Geplaatst doorRosser

Jaartal2002
TechniekC-Print
Afmetingen125 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
Fie Werkman - Bloemen, inkttekening kopen? Bied vanaf 30!
Fie Werkman - Bloemen, inkttekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1964
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen25 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theresia van der Pant - Binnen, tekening met pastelkrijt (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Theresia van der Pant - Binnen, tekening met pastelkrijt (netjes ingelijst)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1992
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marian Plug - Paard in Wiltshire, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Marian Plug - Paard in Wiltshire, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Jaartal1980
Afmetingen43 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Adine Engelman - Abstracte compositie, monotype (unica) kopen? Bied vanaf 75!
Adine Engelman - Abstracte compositie, monotype (unica)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1966
TechniekMonotype
Afmetingen55 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dana Andreev - Vrouw met baby, bronzen beeld kopen? Bied vanaf 1100!
Dana Andreev - Vrouw met baby, bronzen beeld

Beeld / Object

Geplaatst doorRosser

TechniekBrons
Afmetingen35 cm x 35 cm x 24 cm (h x b x d)
Gewicht9000 g
GesigneerdHandgesigneerd
Ria Houwen - 4 Akwarellen , Expositie Curaçao 1980 + documentatie kopen? Bied vanaf 1!
Ria Houwen - 4 Akwarellen , Expositie Curaçao 1980 + documentatie

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1978
TechniekAquarel
Afmetingen47 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arty Grimm - Cees Nooteboom - Tekens tegen het wit, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Arty Grimm - Cees Nooteboom - Tekens tegen het wit, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yoshiko Noma - Eau d‘Artifice, litho kopen? Bied vanaf 75!
Yoshiko Noma - Eau d‘Artifice, litho

Geplaatst doorRosser

TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Milvia Maglione - Paysage en forme de nuage, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Milvia Maglione - Paysage en forme de nuage, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Jaartal1975
Afmetingen54 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerti Bierenbroodspot - Anubis, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 150!
Gerti Bierenbroodspot - Anubis, zeefdruk (groot!)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1983
Afmetingen81 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lon Buttstedt - Himalaya Blues, litho (zeer mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 75!
Lon Buttstedt - Himalaya Blues, litho (zeer mooi ingelijst)

Geplaatst doorRosser

TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carla Kleekamp - Het jaar van de vrouw, aquatint ets gedrukt van vijf platen kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen51 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fenneke van der Elst - Witte tulpen, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Fenneke van der Elst - Witte tulpen, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Jaartal1999
Afmetingen63 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sylvia Dudok van Heel - Ingelijste foto, Bloemstilleven Rozen 2 – 52 x 62 cm - 2002 kopen? Bied vanaf 1!
Sylvia Dudok van Heel - Ingelijste foto, Bloemstilleven Rozen 2 – 52 x 62 cm - 2002

Fotografie

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal2002
TechniekC-Print
Afmetingen52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Milou Honig - Koningssteden II, zeefdruk (groot, in passe-partout) kopen? Bied vanaf 30!
Milou Honig - Koningssteden II, zeefdruk (groot, in passe-partout)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1994
Afmetingen60 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Carla Budding - De schaduw van scarlet red, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!
Carla Budding - De schaduw van scarlet red, aquarel (ingelijst)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal2019
TechniekAquarel
Afmetingen62 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorRosser

Jaartal1966
TechniekMonotype
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sylvia Dudok van Heel - Ingelijste foto, Bloemstilleven Rozen 1 – 52 x 62 cm - 2002 kopen? Bied vanaf 1!
Sylvia Dudok van Heel - Ingelijste foto, Bloemstilleven Rozen 1 – 52 x 62 cm - 2002

Fotografie

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal2002
TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ank Overweel - Champagne, inkttekening (2x) kopen? Bied vanaf 40!
Ank Overweel - Champagne, inkttekening (2x)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen33 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Helen van der Deen - Afscheidsrituelen I, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!
Helen van der Deen - Afscheidsrituelen I, mezzotint ets

Geplaatst doorRosser

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Diana van Hal - La peche, linosnede kopen? Bied vanaf 40!
Diana van Hal - La peche, linosnede

Geplaatst doorRosser

Jaartal1992
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Francoise Magrangeas - Chassés-Croisés, litho kopen? Bied vanaf 30!
Francoise Magrangeas - Chassés-Croisés, litho

Geplaatst doorRosser

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen44 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Vanessa Beecroft - Lot van 5 grote, vroege werken uit 1993 kopen? Bied vanaf 5000!
Vanessa Beecroft - Lot van 5 grote, vroege werken uit 1993

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1993
TechniekAcryl
Afmetingen138 cm x 138 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorRosser

Jaartal1967
TechniekMonotype
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lotti van der Gaag - [ Cobra ] - zeefdruk op katoenzijde kopen? Bied vanaf 85!
Lotti van der Gaag - [ Cobra ] - zeefdruk op katoenzijde

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal1993
TechniekVaria
Afmetingen83 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Dorothea Tanning - Surrealisme - ets (1947) + boekwerk kopen? Bied vanaf 295!
Dorothea Tanning - Surrealisme - ets (1947) + boekwerk

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen14.7 cm x 9.7 cm (h x b)
Elyane Addari - 'Dîner au port' - litho met beperkte oplage. kopen? Bied vanaf 125!
Elyane Addari - 'Dîner au port' - litho met beperkte oplage.

Geplaatst doortoveko1

TechniekLitho
Afmetingen61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Annemieke Punt - GESIGNEERD en met losse kunstdruk - uitverkocht in de handel kopen? Bied vanaf 50!
Annemieke Punt - GESIGNEERD en met losse kunstdruk - uitverkocht in de handel

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal2014
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen24.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Annette Ong - The tree of life, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Annette Ong - The tree of life, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Jaartal1997
Afmetingen74 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 600!
Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm.

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Afmetingen102 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Charlotte Molenkamp - grote zeefdruk (laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 99!
Charlotte Molenkamp - grote zeefdruk (laatste exemplaar!)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Afmetingen70 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederika Broeksmit - Ets: Elementen kopen? Bied vanaf 45!
Frederika Broeksmit - Ets: Elementen

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yoshiko Noma - Fleures I, litho kopen? Bied vanaf 75!
Yoshiko Noma - Fleures I, litho

Geplaatst doorRosser

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ursula Pless - Zeefdruk, Zonder titel - 1990 kopen? Bied vanaf 45!
Ursula Pless - Zeefdruk, Zonder titel - 1990

Jaartal1990
Afmetingen46.5 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicole Post - Zeer groot / De Acrobate kopen? Bied vanaf 225!
Nicole Post - Zeer groot / De Acrobate

Geplaatst doorpief55

TechniekAcryl
Afmetingen161 cm x 183 cm (h x b)
IngelijstOp Spieraam
Dirkje Kuik - Tekening: De nachtcactus bloeit - 1982 kopen? Bied vanaf 99!
Dirkje Kuik - Tekening: De nachtcactus bloeit - 1982

Bijzondere Uitgaves

TechniekVaria
Afmetingen13.5 cm x 9.5 cm (h x b)
Gerti Bierenbroodspot - Compositie met (lui)paarden, ets kopen? Bied vanaf 100!
Gerti Bierenbroodspot - Compositie met (lui)paarden, ets

Geplaatst doorRosser

Jaartal1973
TechniekEts
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Angenelle Thijssen - Houtdruk: De vlucht van Daidalos en Ikaros - 1992 kopen? Bied vanaf 35!
Angenelle Thijssen - Houtdruk: De vlucht van Daidalos en Ikaros - 1992

Jaartal1992
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - Acryl op board: Lines III - 2015 kopen? Bied vanaf 70!
Lia van Leeuwen - Acryl op board: Lines III - 2015

Jaartal2015
TechniekAcryl
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Nicole Post - Zeer groot / De Atleet kopen? Bied vanaf 225!
Nicole Post - Zeer groot / De Atleet

Geplaatst doorpief55

TechniekAcryl
IngelijstOp Spieraam
Dirkje Kuik - Egel, tekening kopen? Bied vanaf 95!
Dirkje Kuik - Egel, tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal2006
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen29 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorRosser

Jaartal1966
TechniekMonotype
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst