3. Specials
  5. Vrouwen in de Kunst Special

Vrouwen in de Kunst Special

Een Special waarin uitsluitend werk gemaakt door vrouwelijke kunstenaars wordt aangeboden!

Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
Alle stijlen, technieken, materialen en prijscategorieën zijn in deze Special toegestaan, met als enige voorwaarde dat het werk door een vrouwelijke kunstenaar is vervaardigd.

Er worden 51 kunstwerken aangeboden binnen deze special

Margriet Smulders - Luna, C-Print op dibond (met ophangsysteem, groot!) kopen? Bied vanaf 2195!
Margriet Smulders - Luna, C-Print op dibond (met ophangsysteem, groot!)

Fotografie

Geplaatst doorRosser

Jaartal2002
TechniekC-Print
Afmetingen125 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
Yoshiko Noma - Eau d‘Artifice, litho kopen? Bied vanaf 75!
Yoshiko Noma - Eau d‘Artifice, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Muis, litho kopen? Bied vanaf 55!
Dirkje Kuik - Muis, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lon Buttstedt - Himalaya Blues, litho (zeer mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 75!
Lon Buttstedt - Himalaya Blues, litho (zeer mooi ingelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Antoinette van Hoytema - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst doorRosser

Jaartal1956
Afmetingen52 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fenneke van der Elst - Witte tulpen, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Fenneke van der Elst - Witte tulpen, zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1999
Afmetingen63 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carla Kleekamp - Het jaar van de vrouw, aquatint ets gedrukt van vijf platen kopen? Bied vanaf 30!
Carla Kleekamp - Het jaar van de vrouw, aquatint ets gedrukt van vijf platen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen51 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Generaaltje, litho kopen? Bied vanaf 55!
Dirkje Kuik - Generaaltje, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johanna Schulman - Bloemen in vaas. kopen? Bied vanaf 49!
Johanna Schulman - Bloemen in vaas.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

TechniekAquarel
Afmetingen66 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ank Overweel - Champagne, inkttekening (2x) kopen? Bied vanaf 40!
Ank Overweel - Champagne, inkttekening (2x)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen33 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Helen van der Deen - Afscheidsrituelen I, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!
Helen van der Deen - Afscheidsrituelen I, mezzotint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Francoise Magrangeas - Chassés-Croisés, litho kopen? Bied vanaf 30!
Francoise Magrangeas - Chassés-Croisés, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen44 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Vanessa Beecroft - Lot van 5 grote, vroege werken uit 1993 kopen? Bied vanaf 5000!
Vanessa Beecroft - Lot van 5 grote, vroege werken uit 1993

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1993
TechniekAcryl
Afmetingen138 cm x 138 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Loek Peletier - Portret. Vrouw. kopen? Bied vanaf 149!
Loek Peletier - Portret. Vrouw.

Geplaatst doorAkke

Afmetingen53 cm x 45 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Dorothea Tanning - Surrealisme - ets (1947) + boekwerk kopen? Bied vanaf 295!
Dorothea Tanning - Surrealisme - ets (1947) + boekwerk

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen14.7 cm x 9.7 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Annemieke Punt - GESIGNEERD en met losse kunstdruk - uitverkocht in de handel kopen? Bied vanaf 50!
Annemieke Punt - GESIGNEERD en met losse kunstdruk - uitverkocht in de handel

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal2014
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen24.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ronnie Meerts - Antieke poppen, ets kopen? Bied vanaf 45!
Ronnie Meerts - Antieke poppen, ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm. kopen? Bied vanaf 600!
Josefa Tepe - Olieverf op doek , Aronskelken , bloemstilleven - ingelijst 102 x 94 cm.

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Afmetingen102 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Yoshiko Noma - Fleures I, litho kopen? Bied vanaf 75!
Yoshiko Noma - Fleures I, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerti Bierenbroodspot - Compositie met (lui)paarden, ets kopen? Bied vanaf 100!
Gerti Bierenbroodspot - Compositie met (lui)paarden, ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1973
TechniekEts
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Egel, tekening kopen? Bied vanaf 95!
Dirkje Kuik - Egel, tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal2006
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen29 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Margreet Bouman - Tie / Untie, bewerkte polaroid foto kopen? Bied vanaf 30!
Margreet Bouman - Tie / Untie, bewerkte polaroid foto

Geplaatst doorRosser

Jaartal1988
Afmetingen11 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theresia van der Pant - Krijttekening: "vrouwelijk naakt" - 1960 kopen? Bied vanaf 155!
Theresia van der Pant - Krijttekening: "vrouwelijk naakt" - 1960

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1960
TechniekPotlood
Afmetingen58 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
Carla Kleekamp - De wereld van het kind, kleurenets kopen? Bied vanaf 45!
Carla Kleekamp - De wereld van het kind, kleurenets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1979
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Clary Stolte - Interieur. Fauteuil. Lampje. kopen? Bied vanaf 225!
Clary Stolte - Interieur. Fauteuil. Lampje.

Geplaatst doorAkke

Jaartal1992
TechniekAcryl
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Irma Meulemans - Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!
Irma Meulemans - Zonder titel

Geplaatst doorJohn54

Jaartal1995
Afmetingen100 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Yoshiko Noma - Sous les Arbres, litho kopen? Bied vanaf 75!
Yoshiko Noma - Sous les Arbres, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eleonora Stol - nunca mas volver kopen? Bied vanaf 1000!
Eleonora Stol - nunca mas volver

Geplaatst doorArtDumay

TechniekAcryl
Afmetingen120 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Liesbeth Rahder - From day to day II kopen? Bied vanaf 100!
Liesbeth Rahder - From day to day II

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtDumay

Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Elfry Baartmans - Zonder titel kopen? Bied vanaf 90!
Elfry Baartmans - Zonder titel

Geplaatst doorJohn54

Jaartal1982
Afmetingen75 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eliza Kopec - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 2000 (nette lijst!), aanbieding! kopen? Bied vanaf 350!
Eliza Kopec - Olieverf op doek: Abstracte compositie - 2000 (nette lijst!), aanbieding!

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2000
Afmetingen29 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Renee Lubarow - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!
Renee Lubarow - Abstracte compositie, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1964
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lotte Broos - Zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Lotte Broos - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJohn54

TechniekAquarel
Afmetingen73 cm x 90 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Hanny Ramaer - De figuren van Hannie Ramaer: 6 zeefdrukken in box - 1987

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
Afmetingen28 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lotte Broos - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Lotte Broos - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJohn54

TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Mieke Burgers-Witteveen - Vader en kinderen aan tafel, linosnede kopen? Bied vanaf 35!
Mieke Burgers-Witteveen - Vader en kinderen aan tafel, linosnede

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1967
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1965
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charlotte le Fevre - Abstracte compositie, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 40!
Charlotte le Fevre - Abstracte compositie, aquatint ets (kleine oplage)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen76 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marijke de Wit - 3 figuren, ets kopen? Bied vanaf 35!
Marijke de Wit - 3 figuren, ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1966
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Claire Beelaerts van Blokland de la Court - Terras met parasols. Menton - Zuid Frankrijk. 1962. kopen? Bied vanaf 89!
Claire Beelaerts van Blokland de la Court - Terras met parasols. Menton - Zuid Frankrijk. 1962.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

Jaartal1962
TechniekAquarel
Afmetingen26 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Helen van der Deen - Afscheidsrituelen II, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!
Helen van der Deen - Afscheidsrituelen II, mezzotint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1981
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yvonne Struys - Vleugel. Animalia. kopen? Bied vanaf 199!
Yvonne Struys - Vleugel. Animalia.

Beeld / Object

Geplaatst doorAkke

TechniekOverig
Afmetingen7 cm x 13 cm x 47 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Gerdi Bouws - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Gerdi Bouws - Abstracte compositie, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1984
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen49 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Helen van der Deen - Afscheidsrituelen III, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!
Helen van der Deen - Afscheidsrituelen III, mezzotint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1981
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charlotte Molenkamp - olieverf op doek: vogel kopen? Bied vanaf 2295!
Charlotte Molenkamp - olieverf op doek: vogel

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen113.5 cm x 143.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Faiga Ostrower - Ingelijste litho - 1980 kopen? Bied vanaf 125!
Faiga Ostrower - Ingelijste litho - 1980

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen83 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Inka Klinckhard - Keramische penning: Ik geloof - 1981 kopen? Bied vanaf 55!
Inka Klinckhard - Keramische penning: Ik geloof - 1981

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekKeramiek
Afmetingen10 cm x 10 cm x 0.2 cm (h x b x d)
Charlotte Molenkamp - Acryl op board - 1985 kopen? Bied vanaf 2000!
Charlotte Molenkamp - Acryl op board - 1985

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1985
TechniekAcryl
Afmetingen78 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Charlotte Molenkamp - olieverf op doek: rood in zwart kopen? Bied vanaf 2250!
Charlotte Molenkamp - olieverf op doek: rood in zwart

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen93 cm x 113.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Helen Lieros - African Shield kopen? Bied vanaf 400!
Helen Lieros - African Shield

Geplaatst doorMargie

Jaartal2001
Afmetingen127 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst