3. Specials
  5. Design, Glas en Keramiek Special

Design, Glas en Keramiek Special

Bent u liefhebber van mooi design of verzamelt u glas of keramiek? Bekijk dan het aanbod in deze veilingspecial!

Er worden 4 kunstwerken aangeboden binnen deze special

Sid Oakley - Vaas - Kristallijn glazuur - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Sid Oakley - Vaas - Kristallijn glazuur - Handgesigneerd

Glas / Keramiek

Geplaatst doorStationsider

Periode1980 t/m 2000
Afmetingen15 cm x 13 cm x 13 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Paul Serstè - Chinees of Japans echtpaar in terracotta kopen? Bied vanaf 95!
Paul Serstè - Chinees of Japans echtpaar in terracotta

Glas / Keramiek

Geplaatst doorMargie

Afmetingen25 cm x 15 cm x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Mobach Keramiek - Fraaie kan kopen? Bied vanaf 75!
Mobach Keramiek - Fraaie kan

Glas / Keramiek

Geplaatst doorMargie

Afmetingen30 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
Dino Rosin - Murano cobra sculptuur kopen? Bied vanaf 400!
Dino Rosin - Murano cobra sculptuur

Design

Geplaatst doorLens3

Afmetingen52 cm x 31 cm (h x b)
Gewicht10600 g
GesigneerdHandgesigneerd