3. Specials
  5. Betaalbaar & Ingelijst Special

Betaalbaar & Ingelijst Special

De Betaalbaar & Ingelijst Special. Werken die direct aan de muur kunnen met een openingsbod van maximaal 50 euro! Voor een klein prijsje is een echt kunstwerk aan de muur, ingelijst en wel!

Er worden 20 kunstwerken aangeboden binnen deze special

Peter Redert - seascape – potlood tekening kopen? Bied vanaf 50!
Peter Redert - seascape – potlood tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorFojo

Jaartal1976
TechniekPotlood
Afmetingen55.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andre Martens - gesigneerde Gouache kopen? Bied vanaf 50!
Andre Martens - gesigneerde Gouache

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorFojo

TechniekGouache
Afmetingen61.5 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van Winkel - Amstelstein (Alphen a/d Rijn) - ets oplage 125 kopen? Bied vanaf 25!
Jan van Winkel - Amstelstein (Alphen a/d Rijn) - ets oplage 125

Geplaatst doorMiles

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen42 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Torenbouw - houtsnede 1902 kopen? Bied vanaf 50!
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Torenbouw - houtsnede 1902

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal1902
TechniekVaria
Afmetingen17 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Le Puy - mooi ingelijste houtsnede uit 1902 kopen? Bied vanaf 50!
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Le Puy - mooi ingelijste houtsnede uit 1902

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal1902
TechniekVaria
Afmetingen28.5 cm x 20 cm (h x b)
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Kerkje Spaarndam - houtsnede 1902 kopen? Bied vanaf 50!
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Kerkje Spaarndam - houtsnede 1902

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal1902
TechniekVaria
Hans Noordhoff - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Hans Noordhoff - Zonder titel

Geplaatst doorJohn54

Jaartal2000
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Rins Heidema - Vis-fossiel kopen? Bied vanaf 45!
Rins Heidema - Vis-fossiel

Geplaatst doorJohn54

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen29 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis de Zeeuw - Molen in landschap - Gouache, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Cornelis de Zeeuw - Molen in landschap - Gouache, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

TechniekGouache
Afmetingen44 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
William Unger - Handgesigneerde/beschreven ets - Jachtgezelschap bij fontein, naar Wouwerman kopen? Bied vanaf 25!
William Unger - Handgesigneerde/beschreven ets - Jachtgezelschap bij fontein, naar Wouwerman

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorMiles

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen25 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerChine collé
IngelijstIngelijst
Piet Warffemius - Aqua - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Piet Warffemius - Aqua - Zeefdruk, Ingelijst

Geplaatst doornoemezedakunst

Jaartal1990
Afmetingen70.5 cm x 90.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Martin Hardie - The studio window - ets, voor Mortimer Menpes kopen? Bied vanaf 40!
Martin Hardie - The studio window - ets, voor Mortimer Menpes

Geplaatst doorMiles

TechniekEts
Afmetingen31 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frits Weiland - Botters in Volendam - potloodtekening kopen? Bied vanaf 50!
Frits Weiland - Botters in Volendam - potloodtekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekPotlood
Afmetingen42 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Snitker - inwijdingsritueel - ets - 1964 - oplage 6 kopen? Bied vanaf 30!
Willem Snitker - inwijdingsritueel - ets - 1964 - oplage 6

Geplaatst doorMiles

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen27 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andre van der Vossen - Huis in het bos - tekening - met atelierstempel kopen? Bied vanaf 45!
Andre van der Vossen - Huis in het bos - tekening - met atelierstempel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Hans van Dokkum - Frans straatje - ets - unica kopen? Bied vanaf 30!
Hans van Dokkum - Frans straatje - ets - unica

Geplaatst doorMiles

TechniekEts
Afmetingen39 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johannes Martinus Bach - Landschap - ingelijste aquarel kopen? Bied vanaf 45!
Johannes Martinus Bach - Landschap - ingelijste aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekAquarel
Afmetingen22.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter van den Braken - Straatgezicht - Houtsnede, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Peter van den Braken - Straatgezicht - Houtsnede, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen56 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Volker Ritters - Beschadigde boerderij - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Volker Ritters - Beschadigde boerderij - Ets, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen17 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Spermon - A voice… imagine, lithografie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Kees Spermon - A voice… imagine, lithografie - Ingelijst

Geplaatst doornoemezedakunst

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst