3. Specials
  5. CoBrA Special

CoBrA Special

Deze CoBrA-Special is voor alle liefhebbers van deze revolutionaire kunstenaarsbeweging!

Wilt u een item in deze Special plaatsen?
De volgende kunstenaars zijn toegestaan:

Nederland: Karel Appel, Eugène Brands, Constant, Corneille, Jan Elburg, Gerrit Kouwenaar, Lucebert, Jan Nieuwenhuys, Anton Rooskens, Shinkichi Tajiri, Theo Wolvecamp, Bram Bogart, Lotti van der Gaag, Wim de Haan, Piet Ouborg, Bert Schierbeek, Dora Tuynman, Ferdi, Henny Riemens.

België: Pierre Alechinsky, Christian Dotremont, Joseph Noiret, Louis van Lint, Reinhoud, Raoul Ubac, Serge Vandercam.

Denemarken: Else Alfelt, Mogens Balle, Ejler Bille, Sonja Ferlov, Henry Heerup, Egill Jacobsen, Robert Jacobsen, Asger Jorn, Erik Ortvad, Carl-Henning Pedersen.

Overige: Karl Otto Gotz (DE), Jean-Michel Atlan (FR), Jacques Doucet (FR), Stephen Gilbert (UK) Anneliese Hager (DE), William Gear (UK), Madeleine Szemere Kemeny (HON), Ernest Mancoba (ZA), Anders Osterlin (SE)

Er worden 6 kunstwerken aangeboden binnen deze special
Corneille - CoBrA hommage, aquatint ets kopen? Bied vanaf 325!
Corneille - CoBrA hommage, aquatint etsGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen81 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - CoBrA figuren, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - CoBrA figuren, zeefdruk (mooi ingelijst)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1991
Afmetingen43 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 195!
Corneille - Abstracte compositie, lithoGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Corneille - L' impression de la Havana kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - L' impression de la HavanaGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorruud-dj
Jaartal2004
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst